Нардепи полювали на фазанів чи боролися із розкраданням торфу і піску?

У Київській області народний депутат Сергій Скуратовський та його соратник Юрій Забіла під час полювання на фазанів розстріляли і спалили автомобіль Скуратовського.

Після цього вони жорстоко побили голову Плахтінянскої сільради Макарівського району Олександра Сорочана, який “потрапив під руку”, про це, з посиланням на власні джерела, повідомляє expres.online з посиланням на kievvlast.

За інформацією джерел, причиною такої поведінки стало сильне алкогольне сп’яніння.

У виданні відзначили, що інцидент з главою Плахтінянскої сільради пройшов випадково. Сорочан проїжджав повз і помітив, як з автомата Скуратовський розстрілює власний автомобіль, який вже почав горіти. Сорочан запропонував свою допомогу високопоставленим особам. Однак Скуратовський та Забіла у відповідь жорстоко його побили.

Зараз дані про цей інцидент внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань і порушено кримінальну справу за фактом.

Фото опублікував у групі ANTIKILLER Кушнерев Алексей

43596064_2062895060473361_8240926996931018752_n

Напередодні , 27 жовтня 2018 року, депутат від Радикальної партії Сергій Скуратовський виклав свою версію подій, в якій він спростовує інформацію про напад на голову Плахтянської сільської ради.

Надаємо його пост у повному обсязі без змін:

“Шановні журналісти!

Не поширюйте фейк!
Ніякого збройного нападу на Голову Плахтянської сільської ради мною здійснено не було!!!
Ви вдумайтеся в абсурдності обвинувачень, що я, начебто, розстрілював мисливську машину з власної зброї!
А тепер про те, що було насправді:
23 жовтня 2018 я перебував у відрядженні в Житомирі. Під час наради в партійній організації, до депутата Макарівської районної ради Юрій Забела зателефонував головний мисливствознавець Матвієнко Олександр і повідомив, що біля пойми річки Здвіж відбувається розкрадання торфу і піска.
Як народний депутат України та Голова Київської обласної організації Радикальної партії Олег Ляшко, я постійно реагую на звернення щодо незаконного привласнення надр України. Тому, в межах своїх повноважень, одразу виїхав на прохання Юрія Забели відреагувати на цей інцидент. Приїхавши на місце події, зустріли Олександра Матвієнко і він поінформував нас про те, що після того як він вигнав машини, які незаконно видобували торф і пісок, голова Плахтянської сільської ради Олександр Сорочан, будучи на місці події і контролюючи незаконне розкрадання торфу і піска, погрожував та намагався побити головного мисливствознавця, який приїхав щоб перешкодити зловмисникам.
Я одразу повідомив місцеве керівництво поліції про злочин. Жодних протиправних дій по відношенню до голови Плахтянської сільської ради мною здійснено не було!!!
Як народний депутат України в межах своїх повноважень, готую звернення до компетентних органів з вимогою дати правову оцінку діям голови Плахтянської сільської ради та припинити розкрадання торфу та піску на території Макарівського району Київської області.

P.S. Дякую за репост”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *