Не для чутливих. Результат антимисливської пропаганди (ФОТО +18)

Фото: Facebook
Фото: Facebook

[Не для чутливих] Жахливі результати екосоціалістичної пропаганди в Румунії! Ми дуже хочемо цього з нами ?! Із таким заголовком опублікована 2 листопада 2019 року, стаття у словенському виданні nova24tv.si.

Автор статті Рок Крайнц пише, що як і в Словенії, мисливці в Румунії стикаються з багатьма обмеженнями щодо своєї діяльності. Румунський  уряд піддався тиску з боку активістів, що займаються боротьбою за права тварин, і на чотири роки заборонив полювання на бурого ведмедя.

У Румунії, особливо в Трансільванії, існує більша популяція бурого ведмедя, ніж у решті Європи разом, і в останні роки конфлікт між цим звіром і людиною переступив усі межі, зазначає журналіст.

Фотографії результатів антипропагандистської пропаганди із згубними наслідками розповсюджені зараз у соціальних мережах. Вони показують жертву нападу бурого ведмедя. Чоловік загинув, а труп був знайдений повністю понівеченим.

– У Румунії так багато ведмедів, що у пошуках їжі вони, навіть на кладовищах викопують трупи та з’їдають їх.

Фото: Facebook
Фото: Facebook

Великі втрати внаслідок нападу ведмедів у Румунії зафіксовані також у галузі тваринництва, оскільки кількість атак на тваринництво лише нещодавно зросла.

Коли наближаються холодні місяці, а отже, брак їжі в дикій природі, люди виправдано бояться, що звірі також почнуть нападати на людей, особливо побоюються за безпеку дітей.

Фото: Facebook
Фото: Facebook

Звичайно в України небезпеки з надмірною чисельністю ведмедів чи вовків нема але ця інформація більше про розумний, обдуманий контроль за популяцією і протистояння такому небезпечному явищу як зоотероризм, який набуває через мірної популярності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *