Небайдужі жителі села на Львівщині допомогли мисливцям із затриманням браконьєрів

22154497_1711295448889737_7459306723418910240_nПід час патрулювання мисливських угідь, мисливствознавець ДП «Буський лісгосп» Хомич В. В., 16.11.2017 року близько 21 години на території Грабівського лісництва ДП «Буський лісгосп» почув 3 постріли.
Згодом виявлено легковий автомобіль Volvo в якому знаходились 2 чоловіки в камуфляжному одязі. Підійшовши ближче до автомобіля мисливствознавець побачив ще двох осіб, які підходили до автомобіля але, ймовірно, побачивши мисливствознавця притаїлися та лягли на землю.
Мисливствознавець зателефонував начальникові районного відділу Національної поліції Кам’янка – Бузького району та попросив на підмогу оперативну групу.
Також мисливствознавець зателефонував до голови Кам’янка-Буського товариства мисливців «Крижень» Богдана Піска, щоб він виїхав йому на допомогу тому, що порушення було вчинено на території мисливських угідь товариства. Голова товариства не забарився і швидко прибув на підмогу.
В ході огляду було встановлено, що затриманим автомобілем прибули чотири чоловіки, які намагалися втекти з місця події, але їм перешкоджали небайдужі жителі села Полоничне Камянка-Буського району разом з сільським головою, які добровільно взялися допомагати мисливцям затримати порушників.
Під час огляду автомобіля працівниками нацполіції було встановлено, що в автомобілі виявлено карабін Руджер калібру 308 вінчестер з встановленим приладом нічного бачення пульсар та глушником. Зброя була описана та вилучена представниками нацполіції. Після того учасники рейдової групи разом з працівниками нацполіції прибули на місце події, де було вчинено незаконне полювання. І знову з цього місця вище означений автомобіль зробив спробу втекти з місця події у напрямку шосе Львів-Луцьк, але йому перешкодили Хомич В. В. з групою односельчан. На місці події було знайдено дві застрелених козулі (самка і самець). Тут же працівниками нацполіції були складені відповідні документи про порушення правил полювання.
Затриманих осіб було доставлено до Кам’янка-Буського райвідділу поліції. Туші козулі вилучені і зберігаються, як речові докази.
В присутності слідчої групи встановлено особи порушників, Двоє затриманих є мешканцями селища Добротвір Кам’янка-Буського району, а двоє інших жителі міста Львова. На них складено протоколи про порушення правил полювання. Матеріали будуть передані в судові органи для подальшого розслідування та притягнення винних до відповідальності.

Начальник відділу охорони, захисту лісу
та мисливського господарства Львівського ОУЛМГ
В. Бурмас

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *