Необхідно більше 5 тис. грн щоб вирушити на перше полювання

Silhouette of a hunter aiming his shotgun

Сезон полювання на пернату дичину стартував у кожній області України по-різному, в когось 6-го, а в когось 13 серпня. На території Черкащини він розпочався з 13 серпня і триватиме до 31 грудня цього року. Про найнеобхідніші речі які потрібно мати, аби вирушити на полювання та яка їхня вартість у мисливських магазинах міста Черкаси, пише Криниця мисливця з посиланням на УНН-Центр.
Насамперед, перед полюванням треба переконатися, що у вас є всі дозволи та ліцензії, право на використання зброї та набір першої необхідності, на випадок, якщо ви раптом заблукаєте.
“Щоб зібратися на полювання необхідно придбати мисливську рушницю, на яку має бути дозвіл. Вартість рушниці коливається від 500 до 5 000 гривень. Тут вже майбутній мисливець обирає: або ж йому придбати зброю у комісійному магазині за зниженою ціною, або купити нову. Також придбати дроби (ціна — 80 грн за кілограм) та набої (від 10 гривень за штуку), мисливський ніж (середня вартість — 300 грн)”,- розповідає продавець одного із мисливських магазинів міста.
Одяг обирають за сезоном. Це може бути мисливський костюм вартістю 600-650 гривень та футболка (130-150 грн). Зі взуття обирають берці (510-550 грн) або резинові чоботи (160-280 грн). Мисливцю також необхідний розгрузочний жилет (400 грн), камуфльований рюкзак (350-690 грн) Треба мати й головний убір, наприклад кепку (130-150 грн).
Як розповідають у магазині, не завадить мати при собі й яскраві елементи одягу, щоб бути у полі зору інших мисливців та інші речі, які б ви хотіли взяти з собою.
Якщо ж порахувати за вищевказаними цінами та додати рушницю вартістю дві з половиною тисячі гривень, виходить, щоб розпочати полювання, цьогоріч треба витратити понад п’ять тисяч гривень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *