Поліцейські “полювали” на мисливців, які не дотримуються правил полювання

полювання (2)У суботу, 10 жовтня, поліцейські на території Яворівського району провели профілактичне відпрацювання, направлене на виявлення мисливців, які не дотримуються правил полювання. Мета таких заходів -перевірка документів на право полювання, виявлення фактів незаконного зберігання, використання чи перевезення мисливської зброї, а також виявлення і вилучення із незаконного обігу зброї та попередження випадків браконьєрства.121328001_2423766867920128_9129032901082044690_o

Під час рейду правоохоронці виявили в одного з мисливців протермінований дозвіл. Щодо виявленого порушення було складено відповідні адміністративні матеріали.

Поліція Яворівщини вкотре нагадує, що дні полювання – субота (з 16:00) та неділя протягом світлового дня. До полювання допускаються особи, які мають відповідні документи на право полювання: посвідчення мисливця, щорічна контрольна картка обліку добутої дичини, картка відстрілу на пернату дичину та дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю. Ці документи мисливці зобов’язані мати під час полювання, транспортування чи перенесення продукції полювання.

Особливу увагу просимо звернути на дотримання правил техніки безпеки при поводженні з вогнепальною зброєю, неприпустимістю вживання алкогольних напоїв до або під час полювання, дотриманням протипожежної безпеки та недопущення фактів браконьєрства, за що передбачена кримінальна відповідальність.

Джерело: Яворівський відділ поліції ГУНП у Львівській області

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *