Поліція Львівщини: громадяни здали 105 одиниць мисливської нарізної та гладкоствольної зброї

Протягом місяця мешканці Львівщини мали можливість здати у підрозділи поліції вогнепальну зброю, боєприпаси, спецзасоби та вибухові матеріали, що зберігались у них без відповідної реєстрації. Про це повідомляє Криниця мисливця з посиланням на відділ комунікації поліції Львівської області.
«Всього у період від 1 по 31 жовтня у підрозділи поліції Львівщини мешканці здали 105 одиниць зброї, з них 7 одиниць мисливської нарізної та 98 одиниць мисливської гладкоствольної. 39 одиниць цієї зброї були раніше зареєстровані. Також мешканці принесли 8 патронів до цих рушниць», – розповів начальник відділу дозвільної системи Головного управління Національної поліції у Львівській області підполковник поліції Віктор Катерина.
Окрім того здано 59 одиниць спеціальних засобів, з них газових пістолетів та револьверів – 50 одиниць (49 з яких зареєстровані) та 9 одиниць пристроїв травматичної дії.
Здаючи гладкоствольну мисливську зброю та спецзасоби, мешканці мали можливість після проведення перевірки зареєструвати їх на себе та в подальшому користуватись ними на законних підставах. Так, за підсумками місячника вирішується питання про реєстрацію 96 одиниць зданої зброї та спецзасобів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *