Полювання на ведмедя в Хорватії

022Це фото зроблено в Хорватії у мисливських угіддях «Хорватські ліси». Полюють на ведмедя у Горському Котарі тому, що його популяція протягом останніх років у цих краях збільшилась більш ніж у два рази.
За бурим трофеєм в Хорватію приїжджають мисливці практично з усіх країн ЄС і США, Росії, України, Швейцарії та Норвегії. Все це здійснюється законно та в рамках розробленого плану дій.
Короткі зими, середня температура та хороші можливості для харчування – основні причини росту популяції ведмедів. Ведмедиці в Хорватії народжують майже щороку.
Двадцять років тому у всій Хорватії було всього 400 ведмедів, а вже в 2015 році воно становило близько тисячі голів. Через це Хорватія на світовому рівні є одним з позитивних прикладів. Відстріл ведмедів майже на сто відсотків комерційний. Таким чином, заробляють і місцеві громади, в яких довше залишається мисливці з різних частин світу, і звичайно, значна частина зароблених грошей від полювання, використовується для подальшого розведення популяції ведмедів.
Джерело: novilist.hr

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *