Полювання – не вбивство, а вид господарської, природоохоронної і соціально-культурної діяльності

Чисельність_мисливських_видів_в_ЧКУ_за_останні_10_років28 листопада 2018 року Громадська спілка «Всеукраїнська мисливська спілка» звернулася до ЗМІ з приводу висвітлення ситуації навколо лося звичайного.

У громадській спілці акцентують увагу журналістів на тому, що часто у стрічках новин більшості вітчизняних ЗМІ спотворюються заголовки і теми щодо винесення лося звичайного з Червоної книги України. У зв’язку з цим, у спілці нагадують, що полювання – не вбивство , а вид господарської, природоохоронної і прийнятної у всьому світі соціально-культурної діяльності, конституційне право громадян України, так само як риболовля, збирання грибів, ягід, та зазначають, що рослини теж відчувають біль.

– У ситуації, що склалася, мисливці також намагаються запобігти знищенню української популяції лося, бо Червона книга України наразі є «могилою» для мисливських видів тварин і «відкритими дверима» для безконтрольного браконьєрства. Проте, саме нині умисне роздмухування антимисливських рухів є вигідним бізнесом для так званих «зоозахисних» громадських організацій, фінансованим часто з-за кордону, та джерелом дешевого піару для бездіяльних посадовців екологічної сфери. Крім того, просимо звернути додаткову увагу на абсолютно доконаний і визнаний судом факт бездіяльних і протиправних дій Мінприроди України, про що від самого початку заявлялося фаховими громадськими організаціями та науковцями, яких тоді не було почуто владою і суспільством, – підкреслюють у Громадській спілці «Всеукраїнська мисливська спілка» та просять ЗМІ виважено та скрупульозно висвітлювати події пов’язані з мисливською галуззю та полюванням.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *