Результати таксації вражають: кабанів, борсуків і лисиць – порівну

Лісівники ДП «Гайсинський лісгосп» звітують про результати таксації. Облік чисельності диких парнокопитних та хутрових мисливських тварин обов’язково проводиться на початку року в мисливських угіддях державних підприємств Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства.

За результатами обліку диких тварин на початок 2021 року в мисливських угіддях ДП «Гайсинський лісгосп» нараховується 38 кабанів (у тому числі 15 голів – у вольєрі для напіввільного утримання диких тварин), 298 козуль, 28 оленів, 42 лані, 38 борсуків, 38 лисиць.

Для підрахунку дичини лісівники використовували різні методи: шумового прогону, спостереженням у місцях підгодівлі, підрахунок слідів, опитування майстрів лісу.

Мисливствознавець підприємства С.Злепко зауважив, що особливо кількісна та видова характеристика мисливських угідь лісгоспу не змінилася у порівнянні з попереднім роком.

За результатами «зимового перепису» визначається видовий склад, встановлюються місця проживання тварин, міграції, територіальне розміщення чисельності в різних районах мисливських угідь. Такий захід дозволяє забезпечити раціональне та невиснажливе використання державного мисливського фонду, встановити об’єктивні ліміти добування мисливської фауни на наступний сезон полювання.

Пресслужба Вінницького ОУЛМГ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *