Тед Ньюджент: “Бути проти полювання – це буквально не мати душі”

Ted Nugent

Відомий рок-музикант та завзятий мисливець Тед Ньюджент висловився на підтримку права на полювання під час нещодавньої появи в подкасті The Chuck Shute Podcast, повідомляє blabbermouth.net.

“Я мисливець, рибалка і траппер. Я добуваю надлишок, щоб підтримувати здорове довкілля. Будь-хто, хто має з цим проблеми, просто мертвий мозком”, – заявив Ньюджент.

Музикант наголосив на важливості полювання для контролю популяцій тварин та запобігання хворобам. “Якщо ви зупините полювання на один рік, можете уявити жах, шкоду, болісну, агонізуючу смерть від автомобілів та хвороб через перенаселення?”, – зауважив він.

Читайте також: Кевін Костнер: роздуми мисливця і актора, які не втрачають актуальності (ВІДЕО)

Ньюджент також розкритикував активістів за права тварин, назвавши їхню діяльність “шахрайством”. На його думку, справжніми захисниками тварин є фермери, мисливці та рибалки.

“Полювання, риболовля та траппінг – це найкращий екологічний захід, доступний людині. Якщо ви хочете чистого повітря, ґрунту та води, найкраще, що ви можете зробити, – це купити ліцензію на полювання, риболовлю та траппінг”, – підсумував музикант.

Один коментар до “Тед Ньюджент: “Бути проти полювання – це буквально не мати душі”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *