У Міннесоті зафіксували рідкісний момент погоні вовків за оленем (ВІДЕО)

Проєкт з вивчення вовків Voyageurs Wolf Project опублікував відеозапис полювання вовків на оленя у національному парку Вояжерів, штат Міннесота. Про це повідомляється на сторінці проєкту у Facebook.

На відео видно виснаженого оленя, який падає у струмок, п’є воду і йде далі. За п’ять хвилин до того ж місця прибігають два вовки. Вони також задихані, п’ють воду і продовжують переслідування.

Цікаво, що ці вовки не належать до жодної зграї, яку вивчають науковці проєкту. Дослідники припускають, що це може бути пара з канадського боку кордону, яка переслідувала оленя на відстань 7-8 км.

Відео демонструє типову тактику полювання вовків на копитних: вони намагаються перегнати і виснажити жертву. Проте олені часто можуть витримати довге переслідування. Тому вовки постійно оцінюють, чи варто витрачати енергію на конкретну здобич.

Читайте також: Рибалки врятували 38 мисливських собак від утоплення в озері Міссісіпі

За даними дослідників, олені можуть бігти зі швидкістю до 56 км/год, приблизно такою ж, як і вовки. Зазвичай олень швидко відривається від переслідувачів, зупиняється і спостерігає. Якщо вовки не відстають, олень знову тікає.

Науковці зазначають, що вовки рідко переслідують оленя довго. Проте зафіксовані випадки, коли погоня тривала понад 2 години на відстань більше 20 км, і олень все одно зміг втекти.

Кінцевий результат погоні, зафіксованої на відео, залишився невідомим.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *