Сезон полювання на пернатих розпочався, але добувати можна не всю птицю

15-e1502268174989На теренах Хмельниччини розпочався сезон полювання на пернатих, що триватиме до кінця року, повідомляє Криниця мисливця з посиланням на прес-службу Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства.
Однак полювати можна не на всіх птахів. Зокрема не можна стріляти гоголя, черні білоокої, черні червонодзьобої, савки, огара, галагаза, гаги звичайної, лутка, крохалів, нерозня, креха середнього, каменярки, казарок білощокої та червоноволої, кулика-сороки, ходулочника, шилодзьобки, кроншпенів, чайки, лежня, дерихвостів, поручайника, крем′яшника , чорниша, перевізника, фіфі, зуйків морського, малого, великодзьобого, баранця великого, галстучника, пісочників, плавунців, голуба-синяка та гуски білолобої малої.
Днями полювання на пернатих визначили суботу і неділю, а також середу до 29 жовтня 2017 року.
За день одному мисливцю дозволили вполювати не більше двох норців великих, п’ятьох качок, шести лисух, десятьох куликів та голубів, а також двох гусок.
“На територіях мисливських угідь державного підприємства “Хмельницьке лісомисливське господарство” здійснюються рейди з охорони державного мисливського фонду та боротьби з браконьєрством. На відкритті сезону серйозних порушень не виявили”, – інформують лісники.
Крім того рейдові бригади, здійснюють патрулювання на території національного природного парку «Подільські Товтри», який розташовується в Кам’янець-Подільському й Чемеровецькому районах, адже там, згідно із законодавством полювання заборонено.
Згідно з інформацією прес-служби Кам’янець-Подільського лісгоспу, державна лісова охорона Кам’янець-Подільського лісгоспу постійно проводить роз’яснювальну роботу серед мисливців про недопустимість полювання на території цих двох районів. Напередодні сезону полювання на пернатих, що розпочався 5 серпня, лісівники знову провели роз’яснювальні бесіди в багатьох селах.
А 5-6 серпня вони побували на водоймах Княжпільської, Панівецької та Орининської сільських рад Кам’янець-Подільського району. Жодного мисливця на ставках не було. Така законослухняність тільки радує, – кажуть лісівники.
За їхніми словами наступних вихідних рейдові бригади побувають і в Чемеровецькому районі. Взагалі, такі рейди-перевірки будуть постійно, до кінця мисливського сезону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *