Шокуючі і смертельні – дорожньо-транспортні пригоди за участі диких кабанів (ФОТО, ВІДЕО)

Почнемо з цього відео

Пам’ятаєте ми інформували вас, що дикий кабан спровокував смертельне ДТП на автодорозі «Біла Церква – Сквира», поблизу с. Шамраївка. Тоді зіткнулися легковики «RENAULT LOGAN» та «RENAULT KANGOO». Від отриманих тілесних ушкоджень троє людей загинули, ще двоє були госпіталізовані.

Подібна ситуація, про яку ми також інформували, сталася в Словаччині тоді через зіткнення авто з кабаном четверо людей опинилось у лікарні.

Варто зазначити, що в Німеччині провели спеціальне дослідження – краш-тест. Відтак фахівці прийшли до висновку, що ні в якому разі не потрібно виїжджати на іншу смугу, щоб уникнути зіткнення з тваринами – намагаючись їм врятувати життя, адже перемістившись на протилежну смугу, виникає набагато більший ризик зіштовхнутись із зустрічною машиною, як це трапилось із ДТП на автодорозі «Біла Церква – Сквира».

Німецькі експерти, які проводили краш-тест, зазначають, у разі, якщо дикий кабан з’являється раптово на дорозі, застосуйте гальма настільки сильно, наскільки це можливо, міцно тримайте руль та залишайте авто у вашій смузі – у найгіршому випадку ви повинні прийняти зіткнення з твариною.

Крім того пам’ятайте, якщо ви не перевищуєте допустиму швидкість, то ризик ДТП мінімальний.

Що стосується, німецького автомобільного клубу, який провів краш-тести на моделях диких кабанів, щоб підкреслити ризик дорожньо-транспортних пригод, пов’язаних з кабанами, то висновок випробувань такий: «Зіткнення з групою кабанів при швидкості 80 кілометрів на годину не повинно становити небезпеки для життя людей всередині автомобіля».

Зменшити кількість диких кабанів на основних дорогах можуть будівництво огороджень та екодуків, а також періодичне встановлення попереджувальних знаків.

3 коментарі до “Шокуючі і смертельні – дорожньо-транспортні пригоди за участі диких кабанів (ФОТО, ВІДЕО)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *