Стало відомо коли стартує сезон колективного полювання на парнокопитних і хутрових тварин на Хмельниччині

tumblr_mub7i0apkR1s60t1yo1_1280Цьогорічний сезон колективного полювання на парнокопитних і хутрових диких тварин в угіддях ДП «Хмельницьке ЛМГ»розпочинається 4 листопада й триватиме до 31 грудня 2017 року. Дні полювання – субота та неділя. Про це пише прес-служба Хмельницького ЛМГ.
У відомстві зазначають, що виходячи в угіддя, мисливець повинен при собі мати такі документи:
– державне посвідчення мисливця ,
– контрольну картка обліку добутої дичини,
– дозвіл на зброю та відстрільну картку або ліцензію.
– паспорт на мисливську собаку, якщо вона залучається до полювання.
До початку проведення полювання в контрольну картку обліку добутої дичини мисливцем власноруч вносяться: дата, назва користувача мисливських угідь, місце проведення полювання та номер ліцензії або відстрільної картки. Мисливець зобов»язаний самостійно проводити облік добутої ним дичини, що ведеться в ліцензії або контрольній картці обліку добутої дичини і порушень правил полювання: на хутрових та парнокопитних звірів – кількість та вид добутої дичини записується на місці відстрілу.
На територіях мисливських угідь державного підприємства «Хмельницьке лісомисливське господарство» цілодобово здійснюватимуться рейди з охорони державного мисливського фонду та боротьби з браконьєрством.
Нагадаємо, що збільшено суми відшкодування за незаконне добування диких тварин. Загалом такси за незаконне добування розраховані з урахуванням індексу інфляції та в середньому збільшилися в 4 рази стосовно всіх видів тварин.

Один коментар до “Стало відомо коли стартує сезон колективного полювання на парнокопитних і хутрових тварин на Хмельниччині

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *