Збирає кошти Українська асоціація власників зброї.
– Багато років в Україні поширювались міфи, мовляв українці безвідповідальні, мовляв нам не можна довірити власну безпеку, мовляв ми не готові. І так довго і вправно це робили і продовжують робити, що інколи складалося враження, що це правда…
Але ми знаємо, що це не так! Ми – спроможні, законослухняні громадяни, які хочуть і можуть дбати про себе самі. Давайте доведемо політикам, що нас, таких, багато, – йдеться у дописі щодо початку збору коштів.
В Асоціації хочуть отримати відповіді на такі питання:
- Як Ви загалом оцінюєте рівень злочинності в Україні та у вашому населеному пункті?
- Чи відчуваєте ви себе у безпеці, ідучи самі додому в темну пору дня у вашому районі?
- Як ви вважаєте, хто в першу чергу повинен дбати про повсякденну безпеку громадян?
- Де, на вашу думку, існує більша загроза злочинних посягань на ваше життя, здоров’я та майно?
- Як ви вважаєте, чи може поліція забезпечити вам захист у випадку виникнення раптової загрози вашому життю, здоров’ю чи майну шляхом своєчасного прибуття на місце нападу?
- Чи вважаєте ви себе спроможним (-ою) захиститися у випадку виникнення раптової загрозі вашому життю, здоров’ю чи майну до прибуття поліції?
- Що на вашу думку насамперед мають робити ваші рідні у випадку виникнення раптової загрози їхньому життю, здоров’ю чи майну?
- Що, на вашу думку, з нижченаведеного, найбільш здатне підвищити рівень повсякденної безпеки громадян в Україні?
- Чи відомо вам, що Україна – єдина країна Європи, яка не має закону «Про зброю», що визначає – що таке законне та незаконне володіння зброєю, описує правила поводження з нею, а також використання зброї з метою самозахисту?
- Чи вважаєте ви, що Верховна Рада мала би ухвалити Закон «Про зброю», що визначає що таке законне та незаконне володіння зброєю, описує правила поводження з нею, а також використання зброї з метою самозахисту?
- На розгляді у Верховній Раді є два законопроекти про зброю. Один з них передбачає ваше право на носіння короткоствольної нарізної зброї (пістолети та револьвери) з метою самозахисту на вулиці.
Інший забороняє носіння зброї самозахисту, дозволяючи натомість лише її зберігання вдома, у сейфі. За який варіант ви? - Чи хотіли б ви, особисто для себе, легально, на законних підставах, придбати і мати у володінні короткоствольну вогнепальну зброю для самозахисту чи ви довіряєте захист свого життя, здоров’я та майна поліції?
- Чи вважаєте ви особисто себе достатньо відповідальним(-ою), щоб після відповідного навчання та складання відповідних іспитів мати у власності короткоствольну зброю (пістолет або револьвер) для самозахисту?
- Як, на вашу думку, зміниться рівень безпеки оточуючих вас громадян за наявності у вас легальної зареєстрованої короткоствольної нарізної зброї та відповідного рівня підготовки поводження з нею?
- Як, на вашу думку, зміниться ваш особистий рівень безпеки за наявності поруч інших громадян з легальною, зареєстрованою короткоствольною нарізною зброєю та з відповідним рівнем підготовки поводження з нею?
- Як, на вашу думку, наявність у громадян легальної, зареєстрованої короткоствольної нарізної зброї, за умови відповідної підготовки поводження з нею, вплине загалом на рівень вуличної злочинності?
З урахуванням податків та вартості оренди прес-центру для презентації першого безпекового дослідження, для замовлення всеукраїнського соцдослідження на 2000+ респондентів Асоціації потрібно спільнокоштом зібрати 223 500 грн.
Кожен охочий можете допомогти перерахувавши будь-яку комфортну для нього суму за наступними реквізитами:
Найменування отримувача: ГО ВГО УАВЗ
Код отримувача: 36845014
Рахунок отримувача у форматі відповідно до стандарту IBAN: UA053052990000026009026707206
Назва банку: АТ КБ “ПРИВАТБАНК”
Призначення платежу: Сплата добровільних пожертвувань. Без ПДВ.