Стартував збір коштів на всеукраїнське опитування щодо права громадян на збройний захист

Збирає кошти Українська асоціація власників зброї.

– Багато років в Україні поширювались міфи, мовляв українці безвідповідальні, мовляв нам не можна довірити власну безпеку, мовляв ми не готові. І так довго і вправно це робили і продовжують робити, що інколи складалося враження, що це правда…
Але ми знаємо, що це не так! Ми – спроможні, законослухняні громадяни, які хочуть і можуть дбати про себе самі. Давайте доведемо політикам, що нас, таких, багато, – йдеться у дописі щодо початку збору коштів.

В Асоціації хочуть отримати відповіді на такі питання:

 1. Як Ви загалом оцінюєте рівень злочинності в Україні та у вашому населеному пункті?
 2. Чи відчуваєте ви себе у безпеці, ідучи самі додому в темну пору дня у вашому районі?
 3. Як ви вважаєте, хто в першу чергу повинен дбати про повсякденну безпеку громадян?
 4. Де, на вашу думку, існує більша загроза злочинних посягань на ваше життя, здоров’я та майно?
 5. Як ви вважаєте, чи може поліція забезпечити вам захист у випадку виникнення раптової загрози вашому життю, здоров’ю чи майну шляхом своєчасного прибуття на місце нападу?
 6. Чи вважаєте ви себе спроможним (-ою) захиститися у випадку виникнення раптової загрозі вашому життю, здоров’ю чи майну до прибуття поліції?
 7. Що на вашу думку насамперед мають робити ваші рідні у випадку виникнення раптової загрози їхньому життю, здоров’ю чи майну?
 8. Що, на вашу думку, з нижченаведеного, найбільш здатне підвищити рівень повсякденної безпеки громадян в Україні?
 9. Чи відомо вам, що Україна – єдина країна Європи, яка не має закону «Про зброю», що визначає – що таке законне та незаконне володіння зброєю, описує правила поводження з нею, а також використання зброї з метою самозахисту?
 10. Чи вважаєте ви, що Верховна Рада мала би ухвалити Закон «Про зброю», що визначає що таке законне та незаконне володіння зброєю, описує правила поводження з нею, а також використання зброї з метою самозахисту?
 11. На розгляді у Верховній Раді є два законопроекти про зброю. Один з них передбачає ваше право на носіння короткоствольної нарізної зброї (пістолети та револьвери) з метою самозахисту на вулиці.
  Інший забороняє носіння зброї самозахисту, дозволяючи натомість лише її зберігання вдома, у сейфі. За який варіант ви?
 12. Чи хотіли б ви, особисто для себе, легально, на законних підставах, придбати і мати у володінні короткоствольну вогнепальну зброю для самозахисту чи ви довіряєте захист свого життя, здоров’я та майна поліції?
 13. Чи вважаєте ви особисто себе достатньо відповідальним(-ою), щоб після відповідного навчання та складання відповідних іспитів мати у власності короткоствольну зброю (пістолет або револьвер) для самозахисту?
 14. Як, на вашу думку, зміниться рівень безпеки оточуючих вас громадян за наявності у вас легальної зареєстрованої короткоствольної нарізної зброї та відповідного рівня підготовки поводження з нею?
 15. Як, на вашу думку, зміниться ваш особистий рівень безпеки за наявності поруч інших громадян з легальною, зареєстрованою короткоствольною нарізною зброєю та з відповідним рівнем підготовки поводження з нею?
 16. Як, на вашу думку, наявність у громадян легальної, зареєстрованої короткоствольної нарізної зброї, за умови відповідної підготовки поводження з нею, вплине загалом на рівень вуличної злочинності?

З урахуванням податків та вартості оренди прес-центру для презентації першого безпекового дослідження, для замовлення всеукраїнського соцдослідження на 2000+ респондентів Асоціації потрібно спільнокоштом зібрати 223 500 грн.

Кожен охочий можете допомогти перерахувавши будь-яку комфортну для нього суму за наступними реквізитами:

Найменування отримувача: ГО ВГО УАВЗ
Код отримувача: 36845014
Рахунок отримувача у форматі відповідно до стандарту IBAN: UA053052990000026009026707206
Назва банку: АТ КБ “ПРИВАТБАНК”
Призначення платежу: Сплата добровільних пожертвувань. Без ПДВ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *