Статут ловецької етики: мисливців запрошують до обговорення ключового документу

Громадська спілка “Українська Ловецька Рада” (УЛР) ініціює публічне обговорення проєкту “Статуту Ловецької Етики”, презентованого на Форумі Українського Ловецтва 25 травня 2024 року. Про це повідомляється на офіційній сторінці УЛР у Facebook.

В дописі спілки зазначають, що документ, розроблений за кращими європейськими зразками, покликаний об’єднати представників відповідального мисливства навколо спільних принципів. “Полювання — це чесне змагання з твариною!”, “Мисливець ставиться до добутої дичини з повагою, віддаючи їй належну шану”, “Мисливець піклується про тварин і дику природу”, – йдеться у Статуті.

Автори наголошують, що “полювання — це не жага пострілу, а свято, співпереживання та відповідальність, зближення з природою і піклування про неї”. Статут також містить норми щодо поваги до здобутої тварини, збереження ловецьких традицій та етики пострілу.

УЛР пропонує мисливцям стати співавторами та підписантами Статуту, надаючи свої пропозиції та коментарі. Перше громадське обговорення фінальної версії документу відбудеться на YouTube-каналі KingDom Hunter 1 червня 2024 року о 14:00, а на Telegram-каналі “Українська Ловецька Рада” буде проведено онлайн-голосування.

Мисливці можуть залишати свої коментарі та пропозиції під дописом на сторінці УЛР у Facebook або надсилати їх на електронну адресу info@hunter-council.com.ua. УЛР закликає мисливську спільноту активно долучатися до процесу обговорення та спільними зусиллями відроджувати відповідальне мисливство в Україні.

Читайте також: Проєкт Кодексу українського мисливця винесено на публічне обговорення до 20 травня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *