Суд відмовив у скасуванні арешту на Nissan NP300 та карабін у справі про браконьєрство на Сумщині

Кролевецький районний суд Сумської області відмовив у задоволенні клопотання про скасування арешту майна у кримінальному провадженні щодо незаконного полювання. Про це свідчить ухвала суду, розміщена в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Згідно з матеріалами справи, у лютому 2024 року невстановлена особа, перебуваючи в лісовому масиві поблизу с. Дубовичі Кролевецької ОТГ Конотопського району, незаконно вполювала козу з використанням автомобіля Nissan NP300 та карабіна. Попри те, що особу браконьєра не встановлено, власник зброї ОСОБА_3 (директор ТОВ “Північний ліс”) та фактичний володілець автомобіля ОСОБА_4 відомі слідству. Однак, ні ОСОБА_3, ні ОСОБА_4 не мають статусу підозрюваних чи обвинувачених у цьому кримінальному провадженні.

Читайте також: Суд визнав винним волинянина у незаконному полюванні на козулю, незважаючи на його пояснення

Під час досудового розслідування було накладено арешт на автомобіль Nissan NP300, карабін, патрони калібру WIN308, металевий глушник, тепловізор Therm Teс, радіостанції Kenwood та інші речі, що використовувались під час полювання. Директор ТОВ “Північний ліс” звернувся до суду з клопотанням про скасування арешту, стверджуючи, що речі необхідні йому для здійснення підприємницької діяльності. Однак слідчий заперечив проти задоволення клопотання, зазначивши, що вилучені речі є знаряддям вчинення кримінального правопорушення і їх використання призведе до знищення речових доказів.

Розглянувши матеріали справи, слідчий суддя дійшов висновку, що на даний момент відсутні правові підстави для зняття арешту, оскільки досудове розслідування ще не завершено, є необхідність у проведенні ряду слідчих дій, а повідомлення про підозру нікому не вручалось.

Суд ухвалив відмовити власнику зброї ОСОБА_3 у задоволенні клопотання про скасування арешту на автомобіль Nissan NP300, карабін та інше майно у рамках кримінального провадження за ч. 2 ст. 248 КК України (незаконне полювання).

Один коментар до “Суд відмовив у скасуванні арешту на Nissan NP300 та карабін у справі про браконьєрство на Сумщині

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *