У Кам’янець-Подільській фортеці відбувся форум українського ловецтва (ФОТО)

Днями в Кам’янець-Подільській фортеці пройшов форум українського ловецтва, організований ГС “Українська Ловецька Рада” (УЛР) за підтримки народного депутата Ігоря Марчука та Кам’янець-Подільської міської ради, повідомляє УЛР на своїй сторінці у Facebook.

У заході взяли участь представники влади, міжнародних організацій, воїни-мисливці, науковці, заклади освіти та природоохоронні організації. Серед учасників були представники профільного комітету Верховної Ради, Міністерства захисту довкілля, Міжнародної Ради з полювання та збереження дикої природи (СІС), Держлісагентства, WWF-Україна та інших організацій.

Під час форуму обговорили перспективи розвитку мисливської галузі, ловецтва як інструменту збереження біорізноманіття та його роль у розвитку територій і бізнесу. Учасники наголосили на важливості ловецтва для збереження біобезпеки та обороноздатності держави.

На заході засновано перший в Україні Музей мисливства та презентовано проєкт “Ловецького етичного статуту”, який винесуть на громадське обговорення.

Форум також ознаменувався призначенням керівників напрямків діяльності ГС “УЛР” та створенням дорадчих органів для ефективного розвитку відповідального ловецтва в Україні.

ГС “Українська ловецька Рада” подякувала учасникам форуму за їхній внесок у розвиток і популяризацію відповідального мисливства.

Один коментар до “У Кам’янець-Подільській фортеці відбувся форум українського ловецтва (ФОТО)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *