Студенти-мисливствознавці захистили дипломні роботи (ФОТО)

Студенти-мисливствознавці НЛТУ України захистили дипломні роботи. Захист магістерських робіт зі спеціальності “Лісове господарство” за освітньою програмою “Мисливське господарство” відбувся 25 січня 2024 року в Національному лісотехнічному університеті України.

Як повідомляє кафедра лісівництва НЛТУ, студенти-випускники представили дипломні роботи, присвячені актуальним питанням ведення мисливського господарства.

“Студенти досліджували основні положення організації ведення мисливського господарства на сарну європейську та свиню дику; давали оцінку якості середовища існування ведмедя бурого в угіддях філій ДП “Ліси України”, а також предметом досліджень були біотехнічні заходи для ратичних”, – йдеться у повідомленні.

Кафедра лісівництва привітала випускників із успішним захистом та побажали їм плідної професійної діяльності у сфері мисливського господарства.

Адже фахівці-мисливствознавці зараз особливо потрібні галузі для вирішення нагальних питань раціонального полювання, охорони та відтворення мисливських тварин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *