Сумські мисливці в суботу відкриють мисливський сезон

1313Цієї суботи, 6 серпня, на Сумщині відкриють новий сезон полювання. Про це повідомляє Криниця мисливця з посиланням на прес-службу Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Мисливські господарства у Сумській області готуються до відкриття сезону полювання 2016/2017 року. То ж, щоб мисливці області та гості встигли подбати про підготовку до довгоочікуваного та періоду в своєму житті, Сумське ОУЛМГ повідомляє, що в області уже узгоджені терміни відкриття полювань на пернату дичину, хутрового звіра та ліцензійне полювання на копитних тварин.

Полювання на пернату дичину розпочинається 6 серпня з 18-тої години і триватиме до 30 жовтня включно.

Полювання на хутрового звіра розпочнеться 5 листопада і триватиме до 29 січня 2017 року включно.

Індивідуальні ліцензійні полювання на самців оленя, кабана та їх молодняк, здатний до самостійного існування, дозволене з 1 серпня 2016 року по 31 січня 2017 року, а на самок з 1 вересня по 31грудня 2016 року.

Індивідуальні ліцензійні полювання на самців козулі та їх молодняк, здатний до самостійного існування, триватиме з 1 серпня по 31 грудня 2016 року.

Колективні та облавні ліцензійні полювання на оленя, кабана, козулю та їх молодняк, здатний до самостійного існування, розпочнуться з 5 листопада і триватимуть до 31 грудня 2016 року включно, а на самців оленя та кабана триватимуть до 29 січня 2017 року.

Звертаємо особливу увагу мисливців області на суворе дотримання заборон щодо ведення полювань, визначених користувачами мисливських угідь.

За останніми даними Сумського ОУЛМГ, площа мисливських угідь області складає 2050,8 тис. га. Підприємствам Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства належить 238,0 тис. га. або 11,5 % від загальних площ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *