Кевін Костнер: роздуми мисливця і актора, які не втрачають актуальності (ВІДЕО)

Минає рік з моменту промови на заході , організованому Park Cities Quail, де Кевін Костнер озвучив свої роздуми мисливця і актора про полювання, збереження природи та серіал “Єллоустоун “. Його виступ, сповнений щирих спогадів та роздумів, і досі залишається актуальним та надихає багатьох мисливців та прихильників збереження дикої природи.

Костнер розпочав з подяки жінкам, які протягом багатьох років підтримували захоплення своїх чоловіків полюванням та приводили їх на його фільми. Він зазначив, що ранні підйоми, незручності та невдачі є такою ж невід’ємною частиною полювання, як і фотографування здобичі наприкінці дня.

Актор відзначив вражаючі досягнення присутніх у залі, незалежно від того, чи були шанси на їхньому боці, чи ні. Він зізнався, що ніколи не уявляв себе промовцем у такому товаристві, і жартома додав, що мав більше шансів зустріти їхніх керуючих маєтками, тікаючи від них під час несанкціонованого полювання.

Читайте також: 129 років тому народився Максим Рильський – видатний поет, перекладач і пристрасний мисливець

Костнер наголосив на важливості захисту та збереження дикої природи, зокрема, такого маленького птаха як перепілка, заради можливості полювати на неї до глибокої старості. Він розповів про невід’ємні атрибути полювання – ранні підйоми, зупинки в придорожніх кафе, брудне й пошарпане спорядження, яке стає безцінним і переходить у спадок наступним поколінням мисливців.

Актор поділився історіями про свою першу рушницю, подаровану бабусею у 5 років, не зважаючи на протести матері, а також про батькову рушницю 30-30 (ред. швидше за все мова йде про Winchester 94), з якої він таємно цілився в телевізор. Він згадав випадок, коли приніс рушницю на шкільний “день улюбленої речі” в дитячому садку, що закінчилося негараздами.

Костнер розповів, як полювання з пневматичною рушницею навчило його поважати “один постріл” і полювати на чужій території. Він згадав, як переїзди через батькову роботу змушували його постійно змінювати школи, і як це вплинуло на його бачення життя. Батько, що пережив Пилову чашу, цінував роботу понад усе і боявся ризикувати родинним добробутом заради кар’єрних можливостей.

Актор розповів про знакову подію – зустріч з мисливцем та його собакою у полях Вісейлії, яка змінила його життя і спонукала купити власного пса. Він поділився спогадами про невдалий досвід полювання на фазанів у пустелі біля Солтон-Сі та інцидент з браконьєрством, який призвів до конфіскації рушниці та судового процесу.

Костнер згадав своє останнє полювання з батьком, вже хворим і нездатним ходити полями. Він заспівав зворушливу пісню “The Last Time”, яку написав у літаку, повертаючись з того полювання.

Насамкінець актор розповів, що після смерті батьків два роки тому він успадкував ту саму рушницю 30-30, з якою колись потрапляв у халепи. Тепер цю рушницю можна побачити в серіалі “Єллоустоун”.

Промова Кевіна Костнера, виголошена рік тому, залишається актуальною та надихає завдяки щирості спогадів, роздумів про важливість полювання та збереження природи, а також вдячності за підтримку рідних і близьких у його захопленні та акторській кар’єрі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *