Тікали від собак і ледь не потонули: на Полтавщині врятували оленят. Зооактивісти просять докази, що це були саме собаки

На Полтавщині врятували двох оленят, які провалилися під кригу. Із води їх витягнули місцеві жителі, єгері та працівники пожежної станції. Про це повідомляє suspilne.media з посиланням на Головне управління ДСНС України у Полтавській області.

10 березня у селі Рашівка Гадяцького району врятували двох оленят, які провалилися під кригу і тонули у річці Псел. Їх побачили місцеві жителі, говорить речниця рятувальників області Світлана Рибалко. За її словами, двох оленят, які тонуть, побачила сім’я місцевих жителів. Вони почули гавкіт і зрозуміли, що тварин до водойми загнали собаки.

Люди витягли оленят на кригу та викликали працівників місцевої пожежної охорони та єгерів. Останні за допомогою тросів витягли тварин на берег.

Оленям обробили рани. Їх хотіли передати єгерям, але тварини відпочили і їх відпустили.

Варто зазначити, що одразу під публікацією Головного управління ДСНС України у Полтавській області деякі користувачі, зооактивісти, почали вимагати докази, що оленят на кригу загнали саме собаки. Ось знеособлені приклади коментарів:

Це чудово ,що ви допомогли. Але просимо надати докази, що оленята втікали від собак?

знову шукають привід відстрілу собак)))

на жаль, всі бачать, скільки неправдивих прстів відразу з‘явилось, так ьояться за свої розваги криваві і бізнес. А відстріл собачок і котиків потрібно заборонити, як і притравочні станціі

це дійсно виглядає як підстава

це казка думаю, ще одна

звичайно, але для такоі структури не личить такі переоповідання без доказів на офіційній сторінці ставити

Оленята не могли бути без батьків. Може бідолашні тому,що хтось вбив їх батьків? Бо олені легко відбивають собак,а самі оленята не могли підти без батьків

Оленята могли втікати і від людей… переляк, шкода малих, ще не володіють всіма навичками та інстинктами…. Але писати про собак (“зграю собак”) в такому ракурсі не коректно. Добрі люди допомогли переляканим диким тваринкам – це норма. Звинувачення собак – це породжуватиме агресію та стимулюватиме беззаконня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *