У центрі Вільнюса відбулося свято Дня полювання
У столиці Литви пройшло масштабне святкування Дня полювання, яке привернуло увагу сотень місцевих жителів та гостей міста. Про це повідомляє литовський журнал Medžioklė.
Святкування розпочалося урочистою ходою від Вільнюської ратуші. Мисливці з прапорами клубів та мисливськими собаками, під звуки мисливської музики, пройшли вулицями до площі Палацу правителів. Там вони фотографувалися та спілкувалися з мешканцями та гостями столиці.
У заході взяв участь міністр навколишнього середовища Сімонас Гентвілас, який провів цілий день разом з мисливцями. У короткому інтерв’ю він висловив підтримку мисливській спільноті та окреслив можливості майбутніх рішень: “Ми ще повернемося до питання легалізації глушників, але говорити мають авторитетні представники суспільства – мисливці, захисники природи та науковці”.
На площі біля Палацу правителів зібралися люди різного віку. Діти та дорослі поспішали оглянути мисливських собак та зустрітися з мисливцями, одягненими у парадні костюми з відзнаками та прикрашеними широкополими капелюхами.
Протягом дня на спеціально облаштованій сцені відбувався концерт мисливської музики за участю оркестру мисливців “Тауро рагас”, Петраса Вішняускаса, Гедріуса Лабанаускаса та інших музикантів. У Палаці правителів проводилися освітні лекції та дискусії з науковцями.
Читайте також: У Словаччині відбувся чемпіонат з манкового полювання
Відвідувачі свята мали можливість скуштувати смажену на вогні оленину, мисливський шурпу та рагу з дичиною. Також можна було придбати вироби з м’яса дичини, прикраси та аксесуари з рогів оленів та лосів, мисливський одяг та хутро.
Свято Дня полювання було організовано Литовською спілкою мисливців вже втретє і стало яскравою подією, що поєднала міську культуру з традиціями полювання.
Мисливці – люди з психічними відхиленнями. Ще і свято їм дозволяють влаштовувати!
Схоже, Ви страждаєте на рідкісний синдром “стереотипної упередженості”. Симптоми включають раптові напади категоричних суджень та алергічну реакцію на різноманіття людських захоплень. Не хвилюйтеся, це не невиліковно!
Рекомендоване лікування: курс “Знайомство з реальними мисливцями” у природному середовищі. Побічні ефекти можуть включати розширення світогляду, відкриття нових граней екології та традицій, а в особливо “тяжких” випадках – навіть зацікавленість природоохоронною діяльністю.
Щодо свята – чому б і ні? Сучасна психологія давно визнала, що культурні заходи корисні для ментального здоров’я всіх, незалежно від статі чи захоплень.
Прописую Вам щоденну дозу відкритості та дві порції здорового гумору. І пам’ятайте: надмірна серйозність може бути симптомом набагато серйознішого розладу, ніж любов до природи та традицій!
P.S. Якщо раптом відчуєте бажання дізнатися більше про роль жінок у сучасному мисливстві та природоохоронній діяльності – це нормально. Це означає, що лікування діє!