Позначка: екологія

“Спроби нардепів боротися за права тварин схожі на обмеження прав мисливців і введення нових корупційних погоджень”. Із таким заголовком опублікована стаття ВІТАЛІЯ МАТАРИКІНА, директора інформаційно-аналітичного центру “Прості рішення” в інтернет-виданні “ГОРДОН”. Пропонуємо нашим читачам також з нею ознайомитись На замітку браконьєрові Замість посилення боротьби з браконьєрами і підтримки затиснутого бюрократією мисливського господарства

Мисливці господарства “Кречет” вимагали дозволів на відкриття мисливського сезону на відстріл хутрових звірів у їхньому господарстві. А в департаменті екології та природних ресурсів ПОДА не дозволяють, мовляв, раніше там полювали у заповідних зонах. Про це пише “Громадське ТБ. Полтава“. До департаменту екології та природних ресурсів Полтавської облдержадміністрації звернулися мисливці господарства “Кречет”

Хто називає себе екологами і займає екологічні посади, чому унікальні рідкісні види тварин охороняють здебільшого лише мисливці, а охорона природи в країні не може бути прибутковою розповів в інтерв’ю для Styler відомий науковець, кандидат біологічних наук Ігор Загороднюк — один із найбільш відомих в Україні вчених, які досліджують дику природу.