У Франції мисливець отримав поранення – вибухнув ствол рушниці

У Франції 47 річний мисливець отримав серйозні поранення цими вихідними в Сенуці в Арденнах після того, як ствол його рушниці вибухнув. Про це повідомляє Le chasseur français.

Один з ключових моментів у підготовці до отримання мисливської ліцензії, зазначає Ізабель Лека, авторка статті: перевіряти ствол своєї рушниці, щоб переконатися, що він не заблокований. Навіть у випадку з цим нещасним випадком, коли мисливець не встиг перевірити, він показує, наскільки важливим є це “базове поводження з рушницею”.

Жандарми підтвердили газеті L’Ardennais: “Поранений мисливець з Термеса. Він зробив перший постріл у кабана і влучив у нього. Потім кабан напав на собаку. Мисливець знову вистрілив у напрямку тварини, і ствол його рушниці вибухнув. Осколки потрапили в нижню частину живота і литку, але потерпілий був у свідомості.

Однак, зважаючи на отримані травми, пожежна бригада викликала гелікоптер Samu. Постраждалого доставили до університетської лікарні Реймса.

На щастя, життю потерпілого нічого не загрожує. Тести на алкоголь і наркотики, проведені на місці події, були негативні. За попередніми висновками, причиною вибуху під час 2-го пострілу стала перешкода у стволі. Розпочато розслідування.

Авторка статті зауважує, що цей нещасний випадок вже другий у Франції з початку року. Перший випадок стався на початку лютого. У молодого мисливця, який також отримав поранення, вибухнув ствол рушниці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *