У мережі опублікували світлини з полювання у Волинській області 100 річної давності

6_poliuvannia-olika-6Ретросвітлини, які об’єднані темою полювання поблизу містечка Олика Ківерцівського району, більшіть зроблені у 1910-тих роках.

Колекція фото перебуває у власності одного із найбільших архівів Польщі, туди їх передали нащадки родини Радзивіллів.

Нагадаємо, 17 лютого на 86 році життя у Нью-Йорку померла молодша сестра дружини 35-го президента США Джона Кеннеді Керолайн Лі Був’є Радзивіл, яка була невісткою останнього олицького князя Януша Радзивілла. Більше про Керолайн Лі Був’є Радзивіл читайте у матеріалі Олицькі свояки Кенеді. ЧАСТИНА 1, а про долю її дітей у статті Онуки Радзівіллів не залишили нащадків.

На фото можна побачити мисливців, здобич та частування на природі. На одному із фото 1910-х років, можна впізнати олицького князя Януша Радзивілла, біля якого сидить його дружина Анна Марія Любомирська.

Полювання було одним із найулюбленіших занять багатьох представників тогочасної знаті. А Волинь та Полісся здавна були «Меккою» для мисливців. Полювали тут на турів, зубрів, лосів, оленів, а також тварин з дорогоцінним хутром: білок, куниць, лисів різних типів, бобрів у річках.

На Волинь з усіх усюд приїздили мисливці з європейських країн, проте раніше й тваринний світ був набагато багатший ніж зараз. Як правило, все відбувалось на спеціальних угіддях, під охороною з підгодованої дичиною.

Тетяна ЯЦЕЧКО-БЛАЖЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *