У Німеччині впроваджують пілотний проєкт з екологічного планування для диких тварин

У Німеччині стартував пілотний проєкт з екологічного планування території для диких тварин (WÖRP), спрямований на вирішення конфліктів між дикими тваринами та господарською діяльністю людини в культурному ландшафті, про це повідомляє Німецька мисливська асоціація (DJV).

В рамках проєкту на початку листопада у Дедельсторф-Оррелі (федеральна земля Нижня Саксонія) відбувся семінар, який об’єднав близько 25 представників сільського та лісового господарства, а також мисливської галузі. Це вже друга подібна інформаційна зустріч – перша відбулася на початку серпня в маєтку Клепельсхаген Німецького фонду дикої природи в землі Мекленбург-Передня Померанія.

Читайте також: Новий інструмент для ефективного управління популяціями диких копитних

Під час заходу було представлено концепцію екологічного планування території для диких тварин та поточний стан лісогосподарської та екологічної ситуації в регіоні. Доктор Флоріан Кунц, біолог-фахівець з диких тварин з Університету природних ресурсів та прикладних наук у Відні, детально розповів про структуру планування та організації екологічного просторового планування, а також представив референтні проєкти з Австрії.

“Екологічне планування території для диких тварин є інструментом планування та управління популяціями диких тварин. В контексті кліматичних змін WÖRP пропонує рекомендації щодо сталого вирішення проблеми шкоди, яку завдають дикі тварини”, – зазначив модератор заходу професор Ніко Балкенхол з відділу досліджень диких тварин Геттінгенського університету.

Проєкт підтримує перетворення лісів на кліматично стійкі мішані насадження з урахуванням біологічних знань про диких тварин для збереження здорових популяцій. Особлива увага приділяється створенню належних умов проживання для благородних оленів, одночасно запобігаючи пошкодженням, які вони можуть завдавати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *