У Польщі відбудеться п’ята Міжнародна конференція “Жінки і стале полювання”

kep-780x500В Польщі з 7 по 10 листопада відбудеться Міжнародна V конференція “Жінки і стале полювання”. Реєстрація відкрита з 12 вересня 2019 року.

Членство жінок у мисливських організаціях у багатьох країнах постійно зростає. Тільки у Фінляндії їх налічується понад 22 тисячі, а в Польщі кількість мисливиць зростає з кожним днем, і зараз вона перевищує 4000.

Мета цього заходу – зібрати мисливиць з усього світу, щоб забезпечити форум для важливих обговорень, зосередившись на мисливцях та їх ролі в охороні довкілля.

Перша міжнародна конференція “Жінки і стале полювання” (WaSH) проведена в листопаді 2012 року в Братиславі, організованою Жіночим мисливським клубом у Словаччині та Робочою групою CIC Artemis. Друге зібрання WaSH відбулося в Чехії в замку Бехіне, третє – у Ваагенінгені в Нідерландах. Четверте зібрання WaSH та міжнародна жіноча конференція – зібрали понад 70 мисливців з усього світу в Іломанці, Фінляндія.

Після чотирьох успішних зборів, П’ята міжнародна конференція проходитиме в Польщі. Основними організаторами заходу є Польська мисливська асоціація та CIC – Міжнародна рада з питань захисту дичини та дикої природи.

Організаційний комітет П’ятої міжнародної конференції «Жінки і стале полювання» запрошує всіх зацікавлених осіб взяти участь у заході.

Проект Програми Конференції та перехід на реєстраційну сторінку доступні за посиланням.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *