У Швейцарії відкриють літнє полювання на кабанів на місяць раніше

Популяція диких кабанів у Швейцарії постійно збільшується. І їх поширення набуло в кантоні Тічино таких масштабів, що влада вирішила відкрити літнє полювання на місяць раніше ніж зазвичай. Про це повідомляє видання rts.ch.

Незважаючи на низку заходів, вжитих у Тічино, популяція диких кабанів зростає. Тому влада вирішила розпочати полювання з червня цього року, щоб стримати це явище.

Розповсюдження диких кабанів створює серйозні проблеми, оскільки вони спустошують ліси та посіви, як і в усіх європейських країнах.

За даними департаменту території Тічино, загальна сума шкоди, завданої дикими кабанами посівам і лісам, за чотири роки зросла на 70%. Незважаючи на те, що за той самий період кількість відстріляних кабанів зросла з майже 1600 до понад 2600 на рік.

Для порівняння, в кантоні Женева добувають від 180 до 350 тварин на рік. А в кантоні Берн, де зростання також є значним, загальна популяція диких кабанів оцінюється приблизно в 1600 тварин.

Це відкриття літнього полювання з червня також має стати профілактичним заходом проти африканської чуми свиней, яка з’явилася трохи більше року тому на півночі Італії.

Один коментар до “У Швейцарії відкриють літнє полювання на кабанів на місяць раніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *