У Швейцарії відкриють літнє полювання на кабанів на місяць раніше

Популяція диких кабанів у Швейцарії постійно збільшується. І їх поширення набуло в кантоні Тічино таких масштабів, що влада вирішила відкрити літнє полювання на місяць раніше ніж зазвичай. Про це повідомляє видання rts.ch.

Незважаючи на низку заходів, вжитих у Тічино, популяція диких кабанів зростає. Тому влада вирішила розпочати полювання з червня цього року, щоб стримати це явище.

Розповсюдження диких кабанів створює серйозні проблеми, оскільки вони спустошують ліси та посіви, як і в усіх європейських країнах.

За даними департаменту території Тічино, загальна сума шкоди, завданої дикими кабанами посівам і лісам, за чотири роки зросла на 70%. Незважаючи на те, що за той самий період кількість відстріляних кабанів зросла з майже 1600 до понад 2600 на рік.

Для порівняння, в кантоні Женева добувають від 180 до 350 тварин на рік. А в кантоні Берн, де зростання також є значним, загальна популяція диких кабанів оцінюється приблизно в 1600 тварин.

Це відкриття літнього полювання з червня також має стати профілактичним заходом проти африканської чуми свиней, яка з’явилася трохи більше року тому на півночі Італії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *