У Теннессі запроваджено новий сезон нічного полювання на койотів та рисей

Комісія з рибних ресурсів та дикої природи штату Теннессі (США) затвердила новий сезон нічного полювання на койотів та рисей, повідомляє Tennessee Wildlife Resources Foundation на своїй сторінці у Facebook.

“Починаючи з цього року, ви можете полювати на цих нічних хижаків на приватних землях за наявності дійсної мисливської ліцензії та письмового дозволу власника землі”, – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Програма “Стати жінкою на природі” допомагає жінкам у США опановувати активний відпочинок

Згідно з новими правилами, сезон нічного полювання буде розділений на два періоди:

  1. З дня після закінчення сезону полювання на оленів до другої неділі березня.
  2. З першої суботи червня до другої неділі серпня.

Полювання дозволено з 30 хвилин після заходу сонця до 30 хвилин до сходу сонця. Встановлено ліміт на відстріл рисей – одна особина за ніч, тоді як для койотів обмежень немає.

Для полювання дозволено використовувати лише дробовики, а також прилади нічного бачення та тепловізори. Використання ліхтарів дозволено, але не з механізованих транспортних засобів або на дорогах загального користування.

Читайте також: Три організації в США, які декларують етичне полювання

“Це чудова можливість допомогти регулювати популяції хижаків, насолоджуючись унікальним досвідом нічного полювання”, – зазначають у фонді.

Tennessee Wildlife Resources Foundation – це неприбуткова організація, створена у 1999 році для підтримки Агентства природних ресурсів Теннессі (TWRA) та сприяння збереженню середовища існування, відповідальному управлінню землями та мисливським і рибальським традиціям Теннессі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *