У Запорізькій області браконьєри полювали на зайця-русака у ночі

maxresdefaultЗ метою попередження виникнення, а також виявлення фактів порушення правил полювання, спеціалістами Держекоінспекції здійснюються систематичні виїзди в мисливські угіддя на підконтрольній території Запорізької області. Про це повідомляє Криниця мисливця з посиланням на офіційний портал Державної екологічної інспекції у Запорізькій області.
Так, під час одного з таких заходів на території Запорізького району поблизу с. Червонодніпровка 04 листопада 2016 року державними інспекторами виявлено факт здійснення незаконного полювання у нічний час з автотранспортного засобу двома мешканцям міста Запоріжжя, без документів на право полювання. Внаслідок таких дій було незаконно добуто дичини, а саме, 4 зайця-русака . Під час затримання порушники чинили опір державним інспекторам, намагалися втекти, за таких обставин було викликано співробітників поліції, які вчасно прибули до місця події та сприяли у врегулюванні ситуації.
За виявлене порушення Законів України «Про мисливське господарство», «Про тваринний світ» складено 2 протоколи про адміністративні правопорушення за ч.2 ст.85 КУпАП. Крім того, внаслідок порушення законодавства в галузі мисливського господарства та полювання розраховано шкоду на суму 2000,0 грн.
Держекоінспекція закликає всіх мисливців дотримуватись правил полювання та дбайливо ставитись до навколишнього природного середовища!
Нагадуємо, що два мешканці м. Енергодар вполювали 21 зайця-русака

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *