Українське товариство мисливців і рибалок відзначає 103-річчя

10 липня 2024 року Українське товариство мисливців і рибалок (УТМР) святкує 103-ту річницю з дня заснування. Про це повідомляється на офіційній сторінці організації у Facebook.

Історія УТМР бере початок з першого Всеукраїнського з’їзду, що відбувся 10-13 липня 1921 року в Харкові. Тоді була заснована Всеукраїнська спілка мисливців і рибалок (ВУСМР), яка в 1923 році отримала статус єдиної легітимної мисливської організації в Україні.

З нагоди річниці УТМР провело розіграш настінних календарів на 2024-2025 роки серед підписників своєї Facebook-сторінки. Переможці розіграшу, визначені за допомогою онлайн-сервісу random.org, отримають календарі безкоштовно.

“За свою більш ніж 100-річну історію Українське товариство мисливців і рибалок на ділі довело свою життєздатність і право бути в перших рядах охоронців природи, примноження мисливської та іхтіофауни”, – зазначається на сайті УТМР.

Читайте також: УТМР закликає Міндовкілля погодити ліміти та норми полювання

Незважаючи на складні умови воєнного часу, УТМР продовжує свою діяльність, виконуючи зобов’язання перед законом і країною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *