В Грузії обговорюють законопроект «Про полювання»

У рамках проекту «Збережи природу – Грузія» Міністерства навколишнього середовища та сільського господарства та Агентства міжнародного розвитку Королівства Швеції (Sida) проведено зустріч із зацікавленими сторонами, повідомляє видання agrokavkaz.ge.

Як зазначалося на зустрічі, новий закон про мисливство сприятиме запровадженню сталої системи полювання. Метою законопроекту є однакове врахування економічної, соціальної та екологічної цінності мисливства та сталого управління мисливськими видами та середовищем їх проживання (оселища), контроль популяцій видів, створення нового робочого простору для сільського населення та сертифікація мисливців, внаслідок чого буде обмежено браконьєрство.

На зустрічі голова Національного агентства дикої природи Реваз Бежашвілі представив презентацію робочої версії нового законопроєкту.

«Згідно з новою постановою, сертифікований мисливець матиме мисливський сертифікат, визнаний Міжнародною організацією мисливців (CIC). З новим законом у Грузії розпочнеться впровадження найкращого європейського досвіду у сфері сталого управління дикою природою, що сприятиме відновленню популяцій мисливських видів, а також зменшенню браконьєрства та отриманню значних економічного доходу від цього сектора», – сказав Реваз Бежашвілі.

Законопроект «Про полювання» підготували грузинські експерти за ініціативи Агентства дикої природи Міністерства екології та сільського господарства та за підтримки уряду Швеції.

Зазначимо, що «Save Nature-Georgia» – це постійний проект співпраці між урядом Грузії та урядом Королівства Швеція, який реалізується з 2021 року. Проект спрямований на покращення сталого управління природними ресурсами в Грузії, сприяння захисту та відновленню біорізноманіття, покращення якості повітря та зміцнення інституційної спроможності Міністерства та його відомств, включаючи Агентство дикої природи.

У рамках цього ж проекту триває робота над законом «Про мисливське господарство та мисливські види господарства».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *