В Рогатині лісова охорона завдяки рейдам дисциплінує мисливців

IMG-f147664e732e2a596a9e7dc677518dd0-V-1Третього листопада в районі стартував сезон полювання на хутрових звірів. Тож в угіддях ДП ”Рогатинське лісове господарство” рейдові бригади продовжують здійснювати контроль за дотриманням мисливцями правил полювання. Про це повідомляє пресслужба ДП ”Рогатинське лісове господарство”.

Вихідні – особливо гаряча пора в роботі працівників державної лісової охорони та єгерської служби, які спільно з працівниками Національної поліції проводять рейди з охорони лісу та державного мисливського фонду.

Під час рейдів фахівці перевіряють у мисливців відповідні документи, наголошують на обов’язковому дотриманні правил полювання, правил поводження з мисливською вогнепальною зброєю та дотримання ветеринарно-санітарних вимог при використанні на полюванні собак та обробці добутих шкурок з хутрових звірів.

Нагадаємо, що денна норма відстрілу зайця-русака одним мисливцем один заєць.

Охочим вирушити на полювання треба мати при собі державне посвідчення мисливця, контрольну картку обліку добутої дичини та порушень правил полювання, дозвіл на відстріл тварин (ліцензія або відстрільна картка) та дозвіл на носіння і зберігання зброї, при наявності мисливської собаки – паспорт на мисливську собаку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *