В трьох областях проведуть облік мисливських тварин 2024

В трьох областях проведуть облік мисливських тварин 2024. Південно-Західне міжрегіональне управління лісового та мисливського господарства зобов’язало користувачів мисливських угідь провести облік чисельності мисливських тварин в січні-лютому 2024 року на території мисливських угідь Тернопільської, Хмельницької та Чернівецької областей. Про це повідомляється на сайті управління.

Заєць
Заєць, земля ледь притрушена снігом і з неї проростають молоді, зелені паростки трави

Для об’єктивного відображення результатів проведення обліку чисельності мисливських тварин у Держлісагентстві України пропонують залучати представників міжрегіонального управління лісового та мисливського господарства, державних районних мисливствознавців, представників державної лісової охорони, представників департаменту (управління) екології та природних ресурсів ОДА, Держпродспоживслужби, представників громадськості.

При проведення облікових робіт користувачам мисливських угідь необхідно дотримуватись заборон та обмежень, які встановлені на період правового режиму воєнного стану. При виборі методів проведення облікових робіт максимально використовувати анкетно-опитувальний метод, метод обліку за допомогою фото-відео пасток та облік на місцях підгодівлі тварин та їх зимових скупчень.

Нагадуємо, що на Івано-Франківщині ухвалили заходи щодо боротьби зі сказом та регулювання хижаків у 2024 році.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *