В угіддях Берегометського лісництва завершився сезон полювання на диких парнокопитних

В угіддях Берегометського лісомисливського господарства закінчився сезон індивідуального та колективного полювання на диких парнокопитних. Ідеться, зокрема, про самців і самиць козулі та їхній молодняк, самок оленя, кабана та їхнє потомство, повідомляє пресслужба підприємства.

Полювання ж на самців оленя, кабана та їх молодняк, здатний до самостійного існування, продовжили до 31 січня 2021 року. Після цього добування звірини буде розцінюватися як порушення Закону України «Про мисливське господарство та полювання», тобто браконьєрство.

У першій декаді лютого лісівники завершують проведення обліку диких тварин, за результатами якого визначать ліміти добування звірів на наступний мисливський сезон 2021- 2022 років.

– Сьогодні головним завданням є сприяти весняному відтворенню мисливської фауни. Для цього продовжуємо підгодівлю тварин та викладку солі, підсилюємо охорону від браконьєрів,– підсумовує головний мисливствознавець підприємства Андрій Марчук. – А для того, щоб уберегти звірину, постійно проводимо патрулювання мисливських угідь.

Джерело: Державне підприємство «Берегометське лісомисливське господарство»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *