На березі річки По в районі П’яченци (регіон Емілія-Романья, Італія) місцевий фермер та його собака зустрілися зі зграєю з восьми вовків.
Позначка: хижаки
У селищі Уклин на Закарпатті зграя вовків серед білого дня з’явилася на вулицях та загризла собаку.
У гірській місцевості Вижницького району на перевалі Травен зафіксовано чіткі сліди проходження великих хижаків. Під час обстеження місцевості виявлено характерні відбитки та сліди життєдіяльності ведмедя й вовчої зграї
В Україні спостерігається значне зростання популяцій диких тварин, особливо хижаків, через заборону полювання під час воєнного стану.
Відомий мисливець та природоохоронець Єнс Ульрік Хьог висловив свою думку щодо так званої “природної смерті” тварин, стверджуючи, що вона рідко буває безболісною чи “красивою”.
В Україні спостерігається значне зростання популяції хижих тварин, що призводить до збільшення нападів на домашніх тварин та ускладнення епізоотичної ситуації.
У мальовничому замку-музеї Святого Антона відбувся чемпіонат Словаччини з манкового полювання в рамках Днів святого Губерта.
У першому півріччі 2024 року в Україні спостерігається тенденція до зниження темпів приросту мисливських тварин через значне збільшення кількості хижаків, яка зросла до 25%.
У районі Бахраїч індійського штату Уттар-Прадеш продовжується серія небезпечних нападів вовків на людей
У Роздільнянському районі Одеської області стався масштабний напад вовків на отару овець, внаслідок якого загинуло понад 200 племінних тварин та серйозно постраждав вівчар.
У соціальних мережах активно обговорюється приголомшливе відео, на якому зафіксовано, як койот викрадає маленького домашнього собаку прямо з приватного подвір’я.
Перед вами п’ятий випуск нашої рубрики, де ми висвітлюємо діяльність основних мисливських організацій України. Цього разу ми охоплюємо період з 29 липня по 4 серпня 2024 року.
Нове дослідження кидає виклик усталеним уявленням про взаємини між рисями та вовками у дикій природі. Всупереч поширеній думці про мирне співіснування цих великих хижаків
Департамент природних ресурсів Міннесоти завершив етап маркування оленят у рамках п’ятирічного дослідження виживання та переміщення цих тварин у південній частині штату.
Всеукраїнська рада Українського товариства мисливців і рибалок (УТМР) звернулася до Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України (Міндовкілля) з проханням якнайшвидше погодити Ліміти та Норми використання диких мисливських тварин на сезон 2024-2025 року.
Директор Броварської районної організації УТМР Олег Басараб розповів, що від військових надходять запити на борсучий жир, який є ефективним засобом для лікування опіків.
У Північній Савонії, Фінляндія, розкрито масштабний браконьєрський скандал. Кілька великих хижаків було застрелено і вилучено 250 одиниць зброї.
Щороку з вольєра в дику природу випускають близько 50 молодих зайців! Це вагомий внесок у відновлення популяції виду на Полтавщині.
У 2024 році в Толнаському повіті Угорщини вперше був організований тиждень регулювання чисельності хижаків (“dúvadhét”)
Угорські мисливці б’ють рекорд: майже 100 хижаків впольовано! Дізнайтеся про результати відстрілу та роль мисливства в контролі популяції хижаків і не тільки
Лісівники Київщини та Житомирщини фіксують значне збільшення популяції козуль. За результатами зимового обліку кількість зросла на 370 особин
Лісничому Приполонинного лісництва національного природного парку “Сколівські Бескиди” Олексію Вовкуновичу пощастило зазнимкувати молоду рись.
Незважаючи на те, що Міндовкілля нещодавно встановило ліміти добування мисливських тварин на сезон 2023-2024 рр., але питання відкриття полювання лишається невирішеним.
Гідний внесок у регулювання чисельності хижаків, які не мають природних ворогів у дикій природі, вносять мисливці Херсонщини, повідомляє видання “Херсонці”. За даними обласного управління лісового та мисливського господарства, лише минулого року вони добули 126 вовків та 2382 лисиці, яким притаманно полювати на свійську худобу та птицю, а подеколи й на
Цьогорічна зима досить сувора і про себе постійно нагадує сильними морозами та снігопадами. Із зниженням температури та збільшенням снігового покриву настають скрутні часи для звірів в лісі. Сніг та мороз робить недоступним природні корми, у зв’язку з цим тварини концентруються в місцях де можливе добування корму та є більш затишно.