Євген Панасюк: Якщо хтось таки насмілиться стріляти фазанів — штраф у 1500 гривень і відразу виключення з нашої організації без права поновлення

0_429e4c9ce6ece8330d6542e2c184823bБільше ста фазанів вперше в районі випустили немирівські мисливці. У їхніх планах зробити Немирівщину «фазанячим королівством» Вінницької області.
– Я вперше познайомився із фазанами у південних районах Вінниччини. Відтоді полюбив цих дуже гарних, аристократичних птахів. Із нашими мисливцями та рибалками ми разом подумали — чому фазани не можуть жити на Немирівщині? Тим більше, у нас їх ніколи не було. Минулоріч ми придбали 16 птахів наче для знайомства – як будуть жити у нас, чи добре почуватимуться.
Це ж південні птахи. Випустили їх у наших угіддях, оберігали від браконьєрів, лисиць, бродячих собак та котів, підгодовували у холодну осінь, зиму та весну. Птахи вижили і вивели потомство! У одному виводку ми вже бачили п’ять, а у іншому сім курчат, — розповів голова Немирівської районної організації українського товариства мисливців та рибалок Євген Панасюк. — Ми переконались, що за людської підтримки птахам не страшні дощі та сніги, хижаки. За підтримки голови нашої обласної організації Юрія Карвацького, екологів, громадськості закупили ще 109 молодих самців та самок. Це маточне поголів’я — аби розмножувались! Урочисто випустили їх. До речі, в цьому році ми стали піонерами по фазану в області!
Євген Панасюк каже: усі мисливські колективи Немирівщини змагались між собою за право випускати в себе фазанів. Найбільше птахів випустили поблизу сіл Сокільця, Мухівців, Ковалівки, Кірового та інших. Головне для фазана, аби були вода та дерева — вночі ховатись від хижаків. Полювання на диво-птахів, поки вони ще не адаптувались на Немирівщині, суворо заборонене.
– Під особисту відповідальність кожного керівника нашого колективу та мисливця! Якщо хтось таки насмілиться стріляти фазанів — штраф у 1500 гривень і відразу виключення з нашої організації без права поновлення! Будемо далі піклуватись про наших улюбленців, — каже Євген Панасюк. — У планах закупівля та випуск ще згодом ста фазанів. Буде у нас пташине царство! Мої колеги з багатьох районів вже зацікавились нашим досвідом. Тож зробимо все можливе, аби фазан став символом Вінницької області.
Джерело: 33kanal.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *