Закон про відновлення природи: Вплив на мисливців та біорізноманіття в Європі

Закон про відновлення природи, проголосований 12 липня 2023 року Європейським парламентом, має велике значення для мисливців. Про це повідомляє Federation of Associations for Hunting and Conservation of the EU. Цей закон вимагатиме розробки національних планів відновлення з метою збереження оселищ і сприятиме покращенню біорізноманіття в Європі.

Для мисливців це означає багато переваг. Вони будуть отримувати користь від зростання чисельності диких тварин, особливо в тих регіонах, де їх популяції зменшуються. Важливо зазначити, що половина мисливських птахів мають незахищений статус в ЄС, і це є найбільшою загрозою для сталого полювання в Європі.

Традиційно європейська природоохоронна політика зосереджувалася на захисті видів і створенні природоохоронних територій. Проте ці заходи не завжди приносять очікувані результати. Тому в майбутньому національні плани відновлення повинні включати ефективні заходи для збереження мисливських видів у співпраці з ключовими зацікавленими сторонами.

Наприклад, національні плани мають сприяти розвитку місцевих та регіональних ініціатив мисливців з відновлення. Управління оселищами для дичини має відбуватися на місцевому рівні, і необхідно підтримувати та заохочувати ці добрі ініціативи мисливців.

Активний діалог між зацікавленими сторонами відіграє вирішальну роль у подальшому плануванні національного відновлення. Під час дебатів у Європейському парламенті цей аспект був чітко висловлений. Такий діалог сприятиме забезпеченню ефективної реалізації нового закону та захисту інтересів мисливців, враховуючи при цьому загальну мету збереження природи і біорізноманіття.

В цілому, новий закон про відновлення природи відкриває нові перспективи для мисливців в Європі, сприяючи збереженню природних оселищ та зміцненню біорізноманіття.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *