Науково-дослідний інститут дикої природи та екології (FIWI) у Відні відзначає 47 років своєї діяльності, демонструючи вражаючі досягнення в галузі вивчення та збереження дикої фауни.
Позначка: Збереження біорізноманіття
Агентство з охорони навколишнього середовища Великої Британії повідомило про впровадження нової технології для ідентифікації інвазивних неаборигенних видів риб у водоймах країни.
Шотландська асоціація єгерів (Scottish Gamekeepers Association, SGA) звернулася до уряду Шотландії з пропозицією впровадити пілотну схему управління зростаючою популяцією козуль у міських районах центрального поясу країни.
У Всесвітній день охорони навколишнього середовища, який цього року припадає на час, коли Україна веде боротьбу за свою свободу та територіальну цілісність, важливо відзначити роль мисливців у збереженні природи та захисті нашої держави.
У Кам’янець-Подільській фортеці відбувся форум українського ловецтва, де обговорили перспективи розвитку галузі, роль ловецтва у збереженні природи та обороноздатності держави. Засновано Музей мисливства та презентовано проект “Ловецького етичного статуту”.
30 квітня відбулася перша виробнича мисливськовпорядкувальна нарада філії «Гайсинське лісове господарство» ДП «Ліси України», повідомляє Державне агентство лісових ресурсів України.
Нобельський Національний Природний Парк України разом із польським Narwiański Park Narodowy здобули перемогу у конкурсі проєктних заявок за програмою Interreg NEXT PL–UA 2021-2027.
Мисливець-соколяр Віктор Аширбеков врятував дорослу самку сапсана, яка була впіймана браконьєрами та продана некваліфікованим власникам. Завдяки його зусиллям, рідкісний птах уникнув загибелі.