Європейські мисливські асоціації успішно провели тиждень популяризації м’яса дичини, який відбувся 4-10 листопада 2024 року.
Позначка: біорізноманіття
На українсько-словацькому кордоні камери відеоспостереження зафіксували рідкісного відвідувача – зубра, який прийшов з національного парку сусідньої держави
У колумбійському місті Калі завершилася 16-та Конференція сторін Конвенції ООН про біологічне різноманіття (COP16).
Мисливсько-рибальське господарство “Єгер” у селі Івангород на Чернігівщині успішно реалізує програму відновлення популяції благородних оленів. За минулий рік після переселення 165 особин з оленячої ферми на Сумщині, самки дали близько 70% приплоду
Працівники Шацького національного природного парку провели локальний моніторинг орнітофауни на території озерно-болотних масивів Соминець, Пулемецьке і Люцимер.
Днями представники Казахстану та Киргизстану підписали Меморандум про співпрацю щодо збереження популяції снігового барса (ірбіса) на території Північного Тянь-Шаню.
Комерційні мисливські господарства, що спеціалізуються на полюванні на кеклика червононогого (Alectoris rufa), можуть відігравати ключову роль у збереженні біорізноманіття в сільськогосподарських регіонах
Завдяки стабільному джерелу їжі у вигляді фазанів, 2024 рік став рекордним для данських беркутів: шість пар птахів успішно вивели сім пташенят.
На Львівщині відбудеться міжнародна Ловецька бізнес-конференція з питань розвитку мисливської галузі
26-27 жовтня 2024 року у Львівській області пройде Ловецька бізнес-конференція, присвячена перспективам розвитку мисливської галузі в Україні.
На острові Хортиця у Запоріжжі виявлено добре збережені роги благородного оленя, які можуть датуватися 19 століттям або раніше.
На Миколаївщині відбувся унікальний захід – перше в історії полювання для воїнів-мисливців.
Лісове господарство Чеської Республіки (Lesy ČR) випустило на волю 26 вирощених глухарів у Бескидах – гірському масиві на кордоні Чехії, Словаччини та Польщі
Міжнародна група дослідників розробила нову модель, яка дозволяє визначити придатність різних ділянок місцевості для полювання на копитних тварин.
81-річного жителя штату Монтана (США) засуджено до шести місяців ув’язнення за федеральні злочини, пов’язані з незаконним обігом диких тварин. Чоловік намагався створити архарів Марко Поло для полювання у спеціальних господарствах
Сьогодні, 4 жовтня, світова спільнота відзначає Всесвітній день захисту тварин. Ця дата набуває особливого значення в Україні, де військова агресія та інші фактори створюють серйозні загрози для дикої природи.
На Львівщині водій, який збив на трасі лося європейського, має відшкодувати 130 тисяч гривень збитків, завданих довкіллю.
У Будапешті відбулася знакова зустріч Міжнародної ради полювання та збереження дикої природи (CIC) та директорів ЄС з питань полювання, спрямована на посилення природоохоронних дій та впровадження нової стратегії розвитку до 2030 року.
У Чорнобильському радіаційно-екологічному біосферному заповіднику спостерігається унікальне явище – народження двійні коней Пржевальського, що є надзвичайною рідкістю для цього виду в дикій природі.
У Лісабоні відбулася 13-та Міжнародна конференція з біологічних інвазій NEOBIOTA 2024, яка об’єднала понад 600 науковців із 60 країн світу.
Початок жовтня в Україні та Шотландії означає абсолютно різні підходи до управління природними територіями.
Сьогодні, 1 жовтня 2024 року, Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України оприлюднило прес-реліз із заголовком “Започатковуємо системний діалог з представниками громадських організацій природоохоронного спрямування, – Світлана Гринчук”
В понеділок, 30 вересня 2024 року, на Одещині в Березівському районі Стрюківської ОТГ тракторист під час сільськогосподарських робіт зафіксував зграю із 8 вовків.
У Перемишлянській громаді Львівської області відбувся випуск куріпки сірої у природне середовище.
Днями голова ГС “Українська ловецька рада” Адріан Прокопенко виступив з лекцією у Поліському національному університеті, розкривши потенціал відповідального мисливства як ресурсу для держави, науки та громадян. Про це повідомляє Українська Ловецька Рада. Під час виступу Прокопенко наголосив на важливості переосмислення ролі мисливства в Україні. За його словами, відповідальне ловецтво –
Зростання популяції вовків в Європі та Україні викликає занепокоєння серед фермерів та мешканців сільської місцевості.
Під час кризової наради в Глогуві прем’єр-міністр Польщі Дональд Туск заявив про необхідність вжити термінових заходів щодо присутності бобрів на протипаводкових дамбах.
Лісівники державного підприємства “Ліси України” на Житомирщині випустили 100 фазанів у природне середовище.
Протягом останніх днів в Україні спостерігається незвичне явище – червонокнижні лосі все частіше трапляються на очі мешканцям міст.
50 членів Європейського парламенту (ЄП) від усіх основних політичних груп висловили підтримку відновленню міжгрупової асоціації “Біорізноманіття, полювання, сільська місцевість”.
На території Національного природного парку “Синевир” розпочався сезон реву оленів – унікальне природне явище, яке щороку приваблює численних туристів.