Департамент освіти і науки Львівської ОДА відповів «зооактивістам» щодо гуртка з мисливствознавства

Як повідомлялось раніше, через те що у «Львівському обласному центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» розпочато еколого-освітній проєкт з мисливствознавства, «зооактивісти» влаштували скандал.

Організатори гуртка зазнали необґрунтованих нападок. Зокрема, «зооактивісти» намагалися ввести в оману суспільство і державних службовців, що освітній проєкт з мисливствознавства поза законом.

Проте, в Департаменті освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації надали офіційну відповідь, пише Всеукраїнська асоціація мисливців та користувачів мисливських угідь. Зокрема, у листі до керівника громадської організації «Зелена сила» зазначається, що на заняттях гуртка «Юні мисливствознавці» вихованці вивчатимуть мисливствознавство як прикладну біологічну науку, що всебічно досліджує мисливські ресурси, біологію, екологію, етологію мисливських тварин; методи охорони й раціонального використання мисливської фауни, боротьби з браконьєрством. – Як альтернатива традиційному полюванню програмою передбачено розділ «фотополювання», – наголошується у листі.

– Гурток працюватиме відповідно до вимог Законів України : “Про захист тварин від жорстокого поводження”, “Про тваринний світ”, “Про охорону навколишнього природного середовища”, “Про ветеринарну медицину”, “Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення”, “Про захист населення від інфекційних хвороб” та інших нормативно-правових актів, – аргументують свою позицію у Департаменті освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації.

Відтак, у відомстві роблять висновок, що підстави для скасування наказу департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації про гурток з мисливствознавства відсутні.

Нагадуємо, навчальна програма гуртка підготовлена директором Центру кандидатом наук Михайлом Казимиром і членом Науково-технічної ради Всеукраїнської асоціації мисливців та користувачів мисливських угідь, доцентом кафедри лісівництва Національного лісотехнічного університету України, Іваном Делеганом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *