У Закарпатській області розпочнуть регулювання чисельності хижих тварин задля запобігання поширенню сказу серед дикої та свійської фауни.
Позначка: фауна
На українсько-словацькому кордоні камери відеоспостереження зафіксували рідкісного відвідувача – зубра, який прийшов з національного парку сусідньої держави
Днями в регіоні Іль-де-Франс поблизу міста Рамбує пройшла регіональна зустріч сокольників, організована Національною асоціацією сокольників та яструбників Франції (ANFA)
Завдяки стабільному джерелу їжі у вигляді фазанів, 2024 рік став рекордним для данських беркутів: шість пар птахів успішно вивели сім пташенят.
У рамках проєкту LIFE Wild Wolf у Хорватії розпочали випробування захисних жилетів для мисливських собак.
Сьогодні, 4 жовтня, світова спільнота відзначає Всесвітній день захисту тварин. Ця дата набуває особливого значення в Україні, де військова агресія та інші фактори створюють серйозні загрози для дикої природи.
З настанням осені в Україні розпочався сезон оленячого реву – захоплююче природне явище, яке щороку приваблює мисливців та любителів природи.
З середини вересня у лісах Чернівецької області можна почути ревіння оленів – так розпочався їхній щорічний шлюбний період, який триватиме до середини жовтня. Кадри реву самця у природному середовищі вдалося зафільмувати на Путильщині
У неділю вранці, 1 вересня 2024 року, поблизу озера Генрі в Айдахо, США, стався небезпечний інцидент за участю грізлі та мисливців.
У Чорнобильському радіаційно-екологічному біосферному заповіднику продовжують вивчати місцеву фауну. Цього разу увагу дослідників привернув заєць сірий, або русак.
У соціальних мережах активно обговорюється приголомшливе відео, на якому зафіксовано, як койот викрадає маленького домашнього собаку прямо з приватного подвір’я.
Прикордонники Мукачівського загону поділилися незвичайними кадрами, зафіксованими їхніми камерами спостереження на державному кордоні.
Ківерцівському районі Волинської області працівники лісового господарства надали допомогу дикій тварині, яка постраждала під час шлюбного періоду.
У бельгійському місті Вліммерен 7 вересня 2024 року відбудеться сесія з оцінювання мисливських трофеїв, де вартість експертизи складе від 20 до 50 євро залежно від якості трофею. Оцінку проводитимуть експерти Міжнародної ради з полювання та збереження дичини (CIC).
Професор Відар Селос з Норвезького університету природничих наук висунув гіпотезу про те, що врожайність чорниці може бути ключовим фактором, який впливає на чисельність популяції білої куріпки.
Проєкт з відновлення популяції куріпок у східній частині Нідерландів продемонстрував вражаючі результати. За період з жовтня 2021 по березень 2023 року кількість цих птахів у регіоні Твентеранд збільшилась удвічі.
Від проблем з хижаками до створення музею ловецтва: серпневий огляд діяльності мисливських об’єднань
Перед вами шостий випуск нашої рубрики, де ми висвітлюємо діяльність основних мисливських організацій України. Цього разу ми охоплюємо період з 5 по 11 серпня 2024 року.
У Кропивницькому мешканці мікрорайону Масляниківка б’ють на сполох через серію нападів невідомих хижаків на домашніх котів. За останній місяць загинуло близько 20 тварин
Перед вами четвертий випуск нашої рубрики, де ми висвітлюємо діяльність основних мисливських організацій України. Цього разу ми охоплюємо період з 22 по 28 липня 2024 року.
Всеукраїнська рада Українського товариства мисливців і рибалок (УТМР) звернулася до Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України (Міндовкілля) з проханням якнайшвидше погодити Ліміти та Норми використання диких мисливських тварин на сезон 2024-2025 року.
З 27 по 29 лютого 2024 року на території Бородінської громади на Одещині відбувся навчальний семінар з ревайлдінгу
Чим більша протидія мисливцям, тим більша реклама браконьєрам
Застосування пестицидів на орних землях нині залишається одним з найбільш згубних антропогенних чинників для польової фауни всього Європейського континенту. При цьому, вчені наголошують – негативна дія агрохімікатів на тварин полягає не стільки у тому, що вони можуть безпосередньо викликати їх швидку загибель в результаті гострого отруєння. Хімічні речовини навіть у
Про значну шкоду від рудої для вітчизняного мисливського господарства останніми роками було написано немало, але чомусь мені не зустрічалися на сторінках преси матеріали в яких заходило далі ствердних переконань, поверхневого аналізу польових спостережень чи просто звичайних домислів. Власне це і спонукало взятися за написання даної статті, адже нещодавно дійшли руки
Учені назвали собак однією з найбільших загроз для дикої природи. За їх оцінками, домашні собаки доклалися до зникнення майже десятка видів птахів і тварин. Собаки посідають третю сходинку серед найпроблемніших пов’язаних з людиною хижаків (гірше собак лише коти та щурі). Вважається, що зараз собаки загрожують майже 200 видам по всьому
Конвенція прийнята в Берні 19 вересня 1979 року, Україна приєдналася до неї 29.10.96 Преамбула Держави – члени Ради Європи та інші держави, які підписали цю Конвенцію, враховуючи, що метою Ради Європи є досягнення більшого єднання між її членами, з огляду на прагнення Ради Європи до співробітництва з іншими державами в
Враховуючи складні погодні умови на Тернопільщині та їх наслідки, лісовим мешканцям стає важко діставатися до місць підгодівлі, облаштованих лісівниками. Тож державна лісова охорона, згідно з наказом Тернопільського обласного управління лісового та мисливського господарства, у короткі терміни була зобов’язана виправити ситуацію й розчистити шляхи до місць підгодівлі, здійснивши посилену охорону й
Спеціалістами з державної лісової охорони у Закарпатській області від початку року проводиться комплекс заходів із охорони держлісфонду і регулювання чисельності хижих і шкідливих для мисливського господарства тварин. Про це повідомляє Криниця мисливця з посиланням на прес-службу Закарпатського ОУЛМГ. Рейди по боротьбі з браконьєрством проводяться у всіх державних лісових господарствах, підпорядкованих Закарпатському