Героїчна історія мисливців із Ріпок у новому документальному фільмі “Грані війни”

Новий документальний фільм “Грані війни. Мисливці” розповідає про мужній спротив російським окупантам мешканців селища Ріпки на Чернігівщині навесні 2022 року.

Стрічка фокусується на ролі місцевих мисливців та їхнього лідера Анатолія Кульгейка у захисті рідного селища. Коли Ріпки опинилися в окупації, саме мисливці організували партизанський рух.

У березні 2022 року вся Україна дізналася про героїчний вчинок Анатолія Кульгейка, який підірвав себе гранатою, аби не видати окупантам списки мисливців. Від отриманих поранень він помер.

У фільмі рідні та друзі Кульгейка розповідають, як йому вдалося вберегти інформацію про мисливців Ріпківщини. Це допомогло уникнути репресій з боку росіян.

Стрічка присвячена пам’яті Анатолія Кульгейка – патріота рідного краю, який віддав життя захищаючи своїх односельців. Його мужній вчинок назавжди залишиться зразком справжнього героїзму.

Фільм “Грані війни. Мисливці” демонструє, як прості українці чинили опір окупантам, навіть опинившись в облозі і не маючи достатньої зброї та ресурсів. Їхня відвага та самопожертва вражає і надихає.

Фільм розрахований на глядачів віком 12+ і триває 45 хвилин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *