В Україні створять об’єднання воїнів-мисливців

Напередодні, 29 лютого 2024 року, голова громадської спілки «Українська Ловецька Рада» Адріан Прокопенко анонсував створення в її рамках об’єднання воїнів-мисливців. Про це він повідомив в інтерв’ю на YouTube-каналі «KingDom of Hunter and Fisherman».

Скрін з YouTube-каналу «KingDom of Hunter and Fisherman»

За словами Прокопенка, над цим питанням в організації зараз активно працюють.

Старший солдат ЗСУ Анатолій, який є мисливцем, переконаний, що створення об’єднання воїнів-мисливців стане дуже важливими кроком, якщо його таки вдасться зробити.

– Неприпустимо, коли українське суспільство не знає про Героїв-мисливців, таких як Анатолій Кульгейко, Василь Луцик, Руслан Белюженко, які віддали життя за нашу країну. Натомість про псевдозоозахисників, які спекулюють на війні, говорять на кожному кроці. Неприпустимо замовчувати героїчні подвиги мисливців у “Гадяцькому Сафарі”, обороні Сумської області та міста Суми. Не можна дозволити псевдозоозахисникам нав’язувати суспільству думку, що всі мисливці боягузи. Насправді, за найскромнішими підрахунками, 100 тисяч українських мисливців зараз боронять Україну на фронті. Неприпустимо, коли ухилянт-псевдозоозахисник, який ховається від призову, дозволяє собі зневажати жінку-військовослужбовця. Це жахлива ситуація, яка свідчить про необхідність згуртування та захисту наших прав, – наголошує військовий-мисливець та додає, що потреба в об’єднанні воїнів-мисливців потрібна для відстоювання честі та гідності мисливців, боротьби з несправедливістю та збереженні пам’яті про Героїв, які загинули за Україну.

Читайте також: Український інструктор-снайпер про важливість мисливців на війні

Нагадуємо, що 13 лютого 2024 року, оголошено про те, що зареєстрована нова громадська спілка «Українська Ловецька Рада», мета якої – відродження традицій мисливства, збереження та розвиток біорізноманіття.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *