Від ураження струмом загинуло 12 лисиць та борсук (ВІДЕО)

У мережі з’явилося шокуюче відео, на якому зафіксовано наслідки падіння електричного проводу на зоране поле. Від ураження електричним струмом загинуло 12 лисиць та один борсук. Примітно, що всі тіла тварин лежать вздовж лінії проводу, що не залишає сумнівів у причині їхньої загибелі.

Наразі достеменно невідомо, де саме стався інцидент, дехто зазначає, що це Чернігівська область, обрив ЛЕП. Чоловік, який знімає відео, обурено коментує ситуацію, вживаючи при цьому ненормативну лексику. Зокрема, він звертає увагу на те, що шкура однієї лисиці коштує близько 250 гривень, і підраховує, що загалом втрачено можливість заробити пристойну суму. Також він висловлює припущення, що спочатку до проводу доторкнулася одна лисиця, загинула і почала розкладатися. Запах мертвої тварини міг привабити інших лисиць та борсука, які, в свою чергу, теж стали жертвами електричного струму.

Цей випадок підтверджує дані обліків мисливських тварин, які проводили користувачі мисливських угідь. Згідно з їхніми звітами, популяція лисиць в Україні останнім часом значно збільшилася. Однак, разом зі зростанням чисельності цих тварин, загострюється й проблема сказу, адже саме лисиці є одними з основних розповсюджувачів цього небезпечного захворювання. Незважаючи на проведену в 2023 році пероральну імунізацію диких тварин проти сказу, ризики спалахів цієї хвороби залишаються високими.

Варто зауважити, що в умовах війни, яка триває в Україні, провід міг бути перебитий через обстріли, обірваний або провиснути, продовжуючи проводити електричний струм. Така ситуація створює додаткові ризики не лише для диких тварин, а й для людей.

Один коментар до “Від ураження струмом загинуло 12 лисиць та борсук (ВІДЕО)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *