Лісівники Сокирянщини запрошують мисливців спробувати свої сили та вполювати фазана

полювання (11)У суботу, 10 жовтня, на Сокирянщині розпочався сезон полювання на фазана. Він триватиме до 27 грудня включно. Однак , добувати мисливці матимуть змогу лише птахів, придбаних у лісовому господарстві і вже потім випущених у мисливських угіддях. Це, так зване, полювання «під постріл».

У дикій природі фазани зустрічаються не так часто. Відтак державне підприємство «Сокирянське лісове господарство», вивчивши досвід розведення дичини, з 2019 року займається підвищенням популяції мисливського птаха на території Сокирянського та Кельменецького районів. Вже другий рік поспіль лісівники випускають у дику природу вирощених птахів.

Цієї осені вперше Сокирянський лісгосп реалізовує фазанів «під постріл». Вартість однієї птиці – 250 грн. Після того, як мисливиць сплатить до каси підприємства вартість бажаної кількості птахів, вони будуть випущені в спеціально відведених угіддях де і відбуватиметься полювання.

«Нашим головним завданням є поповнення в угіддях пернатої дичини. Поряд з цим ми намагаємось розвивати мисливство та розширювати перелік послуг, що надаються підприємством. Той, хто бачив, як з-під ніг, з криком і шумом, злітає цей прекрасний птах, розфарбований у всі кольори веселки, розуміє, що здобути фазана по силах лише вмілим мисливцям. Відтак велика ймовірність, що птах може залишиться у природі, хоча кошти за нього вже були сплачені мисливцем», – зазначив директор ДП «Сокирянське лісове господарство» Олександр ЧЕБАН.

Днями полювання є субота й неділя. До нього допускаються лише ті мисливці, які мають при собі перелік документів, передбачених Законом України «Про мисливське господарство та полювання».

Обласне управління лісового та мисливського господарства попереджає усіх мисливців про неухильне дотримання правил поводження з мисливською вогнепальною зброєю на полюванні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *