Мисливці у Фландрії можуть отримати до €2000 на покращення біотопів

Мисливці у Фландрії можуть отримати до €2000 на покращення середовища існування польових птахів та рідкісних тварин. Про це повідомляє Hubertus Vereniging Vlaanderen (HVV).

HVV закликає мисливців та мисливські організації, відомі як Wildbeheereenheden (WBE), активно долучатися до проекту “Projectsubsidie-Soorten”, ініційованого Агентством природи та лісів Фландрії (ANB). WBE – це групи мисливців, які добровільно співпрацюють на певній території. Щоб сформувати визнану WBE, група повинна мати мисливські права щонайменше на п’яти територіях загальною площею не менше 1000 гектарів.

В рамках проекту “Projectsubsidie-Soorten” WBE можуть отримати субсидії у розмірі до 2000 євро на заходи, спрямовані на покращення біотопів польових птахів, зокрема куріпок, та інших зникаючих видів тварин. Як повідомляється на офіційному сайті Фламандського уряду Natuurenbos.be, ця ініціатива має на меті стимулювати конкретні дії, що сприятимуть реалізації програм збереження видів. Субсидії покриватимуть до 70% витрат на створення додаткових живоплотів, берегів для жуків, квіткових ділянок та інших екологічних структур на території мисливських угідь.

Читайте також: Мисливці у Фландрії висадили 34 тис. дерев і кущів

HVV наголошує, що участь у проекті – це чудова нагода для WBE зробити вагомий внесок у збереження біорізноманіття та покращення середовища існування дичини. Організація закликає WBE подавати свої ідеї щодо покращення біотопів та скористатися фінансовою підтримкою, яку пропонує ANB.

Для участі у проекті WBE необхідно подати заявку до 31 травня 2024 року. Проекти, що отримають схвалення, мають бути реалізовані до 2025 року. Субсидію можна поєднувати з іншими джерелами фінансування, але загальна сума не повинна перевищувати 100% вартості проекту.

Читайте також: Бельгійські мисливці оприлюднили свої вимоги напередодні виборів

Детальнішу інформацію про умови та процедуру подання заявки можна знайти на сайті Natuurenbos.be. HVV також пропонує консультаційну підтримку WBE, які потребують допомоги у розробці та оформленні своїх проектних пропозицій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *