На Хмельниччині відбудеться виставка мисливських собак

22 червня 2024 року у Хмельницькій області відбудеться виставка мисливських собак, організована ХОКМС «Поділля» спільно з Всеукраїнською громадською організацією ФМСУ. Захід має на меті підтримати та популяризувати мисливське собаківництво в Україні, незважаючи на складні умови, спричинені війною та забороною полювання.

Подібні виставки вже проводилися в інших регіонах країни. Зокрема, Івано-Франківська міжобласна виставка зібрала 96 собак з шести областей, а на Київській обласній виставці було представлено 26 порід та зібрано кошти на дрони для ЗСУ. Ці заходи демонструють незламний дух українських мисливців та собаківників, які попри фінансові труднощі та обмежені ресурси продовжують докладати зусиль для збереження традицій.

Експертну комісію на Хмельницькій виставці представлятимуть досвідчені фахівці: Антон Ногас та Сергій Ружицький (експерти Національної категорії) та Роман Суховецький (експерт ІІ категорії). Місце проведення – Хмельницька область, Волочиський район.

Організатори запрошують усіх зацікавлених взяти участь у виставці. Добровільний внесок за участь однієї собаки становить 500 гривень. Реєстрація здійснюється попередньо за телефоном: 067 745 94 31 (Олексій Додонов).

В умовах війни та заборони на полювання мисливське собаківництво в Україні опинилося у скрутній ситуації. Проте ентузіасти продовжують докладати зусиль для проведення виставок та інших заходів, спрямованих на збереження генофонду мисливських собак. Це не лише дозволяє підтримувати породи, а й надає можливість власникам собак спілкуватися, обмінюватися досвідом та брати участь у змаганнях.

Один коментар до “На Хмельниччині відбудеться виставка мисливських собак

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *